Rychlá půjčka, která nezatíží váš rodinný rozpočet

                   

Postihla vás tíživá finanční situace, z níž není jiné východisko, než si půjčit peníze? V tom případě postupujte s rozmyslem a nekývejte hned na první lákavou nabídku, jež může skrývat spoustu ale.

Když potřebujete hotovost rychle

Současný trh je doslova přehlcen atraktivními nabídkami půjček, které se jeví jako snadno dosažitelné pro každého. Hitem poslední doby se stala krátkodobá půjčka, jež se vyznačuje velmi krátkou délkou splatnosti pohybující se zpravidla do 1-2 měsíců. Limit půjčovaných peněz je většinou nastaven v řádech několika tisíců korun. Celý proces půjčení je velice jednoduchý. Žádost o půjčku pošlete online přímo z domova, pokud bez potíží projde schvalovacím procesem, máte požadovanou částku během pár chvil na účtu.

Spočítejte si to

Jak bylo zmíněno výše, rychlá půjčka je vyřízena skutečně bleskovou rychlostí. Nezapomínejte ovšem na to, abyste se nedostali do dluhové spirály, která může vyústit v neschopnost splácení. Proto raději dejte přednost půjčkám, jejichž splatnost lze rozložit až na 25 let, což vám zároveň umožňuje vypůjčit si větší částku, jež může dosáhnout hranice 3 000 000 Kč. Díky takovéto půjčce můžete dokonce ušetřit, pokud je navíc zkombinována s nízkým úrokem. Řeč je o konsolidaci půjček, kdy si všechny své závazky převedete k jedné instituci nabízející výhodné úvěrové podmínky.

Bydlet ve svém

Další dosti rozšířenou kategorií jsou půjčky na bydlení, jelikož pořídit si z vlastních zdrojů byt či dům je pro většinu lidí nedosažitelné. Nejrozšířenější variantou koupě vlastního bydlení jsou standardní hypotéky, jejichž podmínky se ovšem čím dál více zpřísňují. Další možností je státní půjčka pro mladé. Pokud ani na jednu z těchto jmenovaných nedosáhnete, přinášejí řešení nebankovní úvěry, jež jsou zaměřeny na tu část obyvatel, kterým v běžné bance půjčit nechtějí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články