Sebevědomý řidič se pustil do konfliktu na dálnici. Brzy však zjistil, že udělal velkou chybu. Video zachytilo nemilou situaci

Řidič naprosto nezvládl krizovou situaci a jeho evidentně výbušná povaha mu nedovolila zachovat klid. Pustil se tak do konfliktu, což ale byla chyba.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdo bohužel neví, co se mohlo řidiči honit hlavou, když tak sebevědomě skočil do konfliktu s řidičem auta za ním. Takové případy bohužel nejsou na silnicích nijak vzácné. Někteří lidé prostě nedokáží zachovat klid, a tak zastaví, dotyčné osobě začnou nadávat, nebo se po něm rovnou vrhnou. Tento muž zašel až příliš daleko, což se mu opravdu nevyplatilo. 

Není vhodné nadávat někomu, o kom nic nevíte

Netrpělivý řidič po zastavení druhého řidiče vystoupil ze svého vozu a sebevědomě mu šel vynadat až ke dveřím. Vše zachytila kamera, sám řidič se do ní podíval. Co asi čekal, že se stane? Když tedy napruženě zaklepal na okénko auta za ním, nestačil ani zanadávat a už se válel bezbranně po zemi, protože ho druhý řidič hodně rychle zkrotil. Ten, jenž chtěl ukázat, kdo je tady pánem, nakonec skončil jako malé ubrečené dítě na zemi a prosil, aby ho dotyčný pustil. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Schoulený a bezmocný řidič, který šel sebevědomě do boje, protože se mu něco nelíbilo, najednou neměl žádné argumenty ani nadávky, kterými by mohl odporovat svému protivníkovi. Zjevně ho přemohla přílišná sebedůvěra, a proto byl velmi rychle potrestán. Každý by měl nejprve přemýšlet, když se něco takového stane, a přinejmenším si dvakrát rozmyslet, jestli opravdu stojí za to pouštět se do takovýchto konfliktů. Také není na škodu se podívat, kdo v druhém voze sedí. 

Vyhýbejte se konfliktům

Ačkoliv vzhled nehraje žádnou roli v tom, jaké má člověk schopnosti, ideální bude, když se budete snažit takovýmto situacím zcela vyhýbat. Ano, občas na silnici nastane situace, kdy byste nejradši vyběhli z auta a sebrali řidiči před vámi papíry. Nejlepší opravdu bude, když zachováte klid. Přeci si nebudete kazit den někým, koho vůbec neznáte. Kromě toho i nenápadný člověk, který se zdá na první pohled bezbranný, vás může nemile překvapit.

Už jste se s takovou situací někdy setkali?

Zdroj: MotorTrend

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná