Šedesátiletý pán to natřel dvěma mladíkům v korvetě. Neuvěříte jakým autem.

                   

Pokud jde o závodění, potřebu soutěžit a lásku ke všemu, co se pohybuje rychle, platí, že buď to zkrátka v krvi máte, nebo nikoliv. I když na závodění zrovna nejste, není to nutně špatná věc, ale pokud to máte v krvi, určitě znáte ten pocit, kdy vám najednou naskočí husí kůže a do mozku se nalije adrenalin. Hloubku tohoto pocitu je těžké popsat a vysvětlit, ale pokaždé, když se ocitnete v nějaké závodní situaci, připadáte si jako v souboji o první místo závodu Formule 1. Zdá se, že přesně taková DNA je zabudována i v buňkách staršího pána za volantem Dodge Challenger Hellcat.

Na videu se o tom můžete přesvědčit. Uvidíte dvojici mladších mužů, kteří se vezou v nadupaném Chevrolet Corvette, když tu se vedle nich na silnici objeví Dodge Challenger Hellcat   a o vzrušení je postaráno, protože to vypadá, jako že se bude něco dít. Posádka Corvette sice pravděpodobně nevěděla, ale řidič zastavil a podřadil, takže dal řidiči za volantem Challengeru vědět, o co tady jde. Možná si ale neuvědomili, do čeho jdou.  K jejich velkému údivu totiž vše nakonec dopadlo přesně takovým závodem, o jaký si říkali, protože starší gentleman za volantem Dodge ukázal dvojici mladíků něco, co je přinejmenším trochu překvapilo.

Podívejte se na video umístěném níže, které ukazuje celou záležitost z pohledu posádky Corvette. Uvidíte, jak se mladíci museli několikrát podívat na zadní světla zbrusu nového Dodge. V běžném provozu by se sice závodit nemělo, nicméně oba řidiči vypadají, že vědí, co dělají. [the_ad id=“8967″]A souboj takových těžkých vah určitě potěší oko každého „petrolheada”. Závěrečný pokec řidičů dvou odlišných generací také stojí za to. Pán skromně prohlásí, že mu zrovna bylo 60 a že Dodge Challenger Hellcat se svými 707 koňmi výkonu „Nejezdí špatně“. Že by se v jeho garáži skrývalo ještě nějaké překvapení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články