Šedesátiletý pán to natřel dvěma mladíkům v korvetě. Neuvěříte jakým autem.

                   

Pokud jde o závodění, potřebu soutěžit a lásku ke všemu, co se pohybuje rychle, platí, že buď to zkrátka v krvi máte, nebo nikoliv. I když na závodění zrovna nejste, není to nutně špatná věc, ale pokud to máte v krvi, určitě znáte ten pocit, kdy vám najednou naskočí husí kůže a do mozku se nalije adrenalin. Hloubku tohoto pocitu je těžké popsat a vysvětlit, ale pokaždé, když se ocitnete v nějaké závodní situaci, připadáte si jako v souboji o první místo závodu Formule 1. Zdá se, že přesně taková DNA je zabudována i v buňkách staršího pána za volantem Dodge Challenger Hellcat.

Na videu se o tom můžete přesvědčit. Uvidíte dvojici mladších mužů, kteří se vezou v nadupaném Chevrolet Corvette, když tu se vedle nich na silnici objeví Dodge Challenger Hellcat   a o vzrušení je postaráno, protože to vypadá, jako že se bude něco dít. Posádka Corvette sice pravděpodobně nevěděla, ale řidič zastavil a podřadil, takže dal řidiči za volantem Challengeru vědět, o co tady jde. Možná si ale neuvědomili, do čeho jdou.  K jejich velkému údivu totiž vše nakonec dopadlo přesně takovým závodem, o jaký si říkali, protože starší gentleman za volantem Dodge ukázal dvojici mladíků něco, co je přinejmenším trochu překvapilo.

Podívejte se na video umístěném níže, které ukazuje celou záležitost z pohledu posádky Corvette. Uvidíte, jak se mladíci museli několikrát podívat na zadní světla zbrusu nového Dodge. V běžném provozu by se sice závodit nemělo, nicméně oba řidiči vypadají, že vědí, co dělají. [the_ad id=“8967″]A souboj takových těžkých vah určitě potěší oko každého „petrolheada”. Závěrečný pokec řidičů dvou odlišných generací také stojí za to. Pán skromně prohlásí, že mu zrovna bylo 60 a že Dodge Challenger Hellcat se svými 707 koňmi výkonu „Nejezdí špatně“. Že by se v jeho garáži skrývalo ještě nějaké překvapení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejstarší revolver na světě je starý přes 400 let: byl trochu „zaostalý“, ale přesto velmi efektivní. Vlastnil ho důstojník za 30leté války
Události247.cz
Události247.cz
Dokonce i zboží v akcích je čím dál dražší. Slevy navíc nemohou starší lidé často vůbec využít
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Novým divem světa se staly duhové hory v Peru. Objevily se díky globálnímu oteplování
adbz.cz
adbz.cz
Čisté plechy bez zdlouhavého drhnutí: Stačí je posypat práškem do pečiva a postříkat citronovou šťávou