Self storage – co to je?

                   

Bez ohledu na to, jak velký je váš dům nebo byt, se někdy v životě můžete dostat do situace, kdy vám dojde místo pro základní věci nebo budete muset dočasně přestěhovat ty, které používáte každý den. V takových chvílích je obtížné najít rozumné řešení, které by zároveň zaručovalo úplnou bezpečnost. Ukazuje se však, že řešením tohoto problému může být služba samoobslužných skladů – https://www.lessmess.storage/cs/.

Self Storage – skladovací prostory k pronájmu

Vlastní skladování se zrodilo ve Spojených státech amerických na konci 50. let 20. století, i když k jeho popularizaci došlo až v následujícím desetiletí. Dnes je tato služba oblíbená nejen v Americe, ale i na jiných kontinentech. O co jde? Pod obecným názvem self-storage se skrývají prostory k pronájmu, které lze libovolně uspořádat z hlediska skladování.

Celý postup je velmi jednoduchý. Obvykle to začíná výběrem konkrétní kóje, protože se rozhodujeme, jakou velikost potřebujeme. Pak se podepíše smlouva, jako bychom si pronajímali byt. V obsahu takového dokumentu najdeme všechny potřebné informace, samozřejmě včetně našich údajů, a také dobu, po kterou budeme skladovací jednotku využívat (může se jednat i o dobu neurčitou s 30denní výpovědní lhůtou).

Kde můžete využít vlastní úložiště?

Jak již bylo zmíněno, vlastní skladování získává na popularitě a zasahuje stále více zemí. Nejinak je tomu i na českém trhu, kde máme k dispozici služby společnosti Less Mess Storage, která se zabývá pronájmem výše zmíněných skladovacích prostor.

K čemu lze takové skladovací zařízení použít? Jeho využití je skutečně nespočetné:

– Místo toho, abyste sezónní věci skladovali na balkoně nebo ve sklepě, můžete je uložit do pronajatého skladovacího prostoru, a udržovat tak ve vlastním domě nebo bytě větší pořádek;

– nábytek a další vybavení lze po dobu renovace převézt tak, aby se během prací nepoškodily a renovace proběhla rychle a efektivně;

– pokud se stěhujete a vaše nové bydlení ještě není hotové, ale přesto musíte opustit to stávající, můžete své věci dočasně uložit do takového skladu;

– Pokud provozujete firmu, kterou řídíte z domova, nebo vaše kancelářské prostory nejsou největší, můžete si některé dokumenty nebo vybavení nechat v pronajaté místnosti.

Ve skladu Less Mess Storage je bezpečnost zajištěna systémem kontroly přístupu a 24hodinovým dohledem. Kromě toho si zákazník na skladovací prostor umístí vlastní visací zámek a přístup do něj bude umožněn pomocí individuálně nastaveného kódu. Nemusíte se proto obávat vloupání nebo krádeže.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná