Strojservis – autorizovaný prodejce vozů IVECO a FIAT. Komplexní řešení pro vaše podnikání

Nákladní a užitkové vozy IVECO a FIAT lze zařadit mezi spolehlivé, výkonné a efektivní pomocníky.

i Zdroj fotografie: Strojservis
                   

Právě společnost Strojservis je autorizovaným dealerem těchto vozů, přičemž obchodní zastoupení je její dominantní aktivitou. Kromě bohatého výběru skladových vozů mohou zákazníci dále využívat široké nabídky služeb, do kterých patří profesionální servis, pneuservis, lakovna a myčka.

Neustálý vývoj a komplexní řešení

Společnost Strojservis se na českém trhu pohybuje od roku 1990, kdy se její majitel Karel Kopecký začal věnovat opravám užitkových a nákladních vozidel tuzemské výroby. Od této doby se firma nestále vyvíjí a vylepšuje své služby k dokonalosti a spokojenosti zákazníků. 

Zlomovým rokem byl rok 1993, kdy se společnost stala smluvním partnerem výrobce nákladních vozidel IVECO. Jejím cílem byla od počátku ucelenost a komplexnost nabídky služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO. Za tímto účelem došlo v roce 2001 k otevření a zprovoznění nového prodejního a servisního střediska v pražských Horních Počernicích. Nové prostory odpovídají těm nejmodernějším evropským trendům

iZdroj fotografie: Strojservis

Na ploše 8 000 m2 došlo postupně došlo k dalšímu rozšiřování servisní kapacity téměř na dvojnásobek. Dále byla vystavěna další servisní hala, jejíž cílem byla optimalizace servisních a skladových kapacit společnosti a byla zde vybudována nová klempírna a pneuservis. Také byla instalována nová kartáčová myčka nákladních automobilů.

Certifikace a distributorské smlouvy

V roce 2004 si společnost Strojservis obhájil kvalitativní standardy IVECO, které jsou podmínkou pro uzavření nových distributorských smluv na prodej všech obchodních řad výrobního programu IVECO, stejně jako na servis a distribuci originálních náhradních dílů. Součástí nabídky je také financování vozidel IVECO pomocí operativního leasingu.

Široká nabídka nákladních a užitkových vozů IVECO

Součástí nabídky významného dealera Strojservis jsou nové i ojeté skladové vozy. Najdete zde IVECO Daily s valníkovou nástavbou, s nosičem kontejnerů, dodávky, tahače či například skříňové vozy. Pro udržitelné a ziskové podnikání jsou v nabídce také nové modely silničních, terénních i X-WAY vozidel.

Autorizované a servisní středisko FIAT Professional

V roce 2007 přichází spolupráce s FIATEM a Strojservis se stává autorizovaným obchodním a servisním střediskem FIAT Professional, divize užitkových vozidel společnosti FIAT auto.

iZdroj fotografie: Strojservis

Komplexní servisní služby a péče o vaše IVECO či FIAT

Společnost Strojservis disponuje komplexním servisním zázemím a dostupností těch nejmodernějších technologií. Firma si uvědomuje, že bez kvalitních servisních služeb není možné efektivně nabízet další činnosti společnosti. Její nabídku služeb dále doplňuje diagnostika, náhradní díly, ale také servisní a odtahová služba, která vám pomůže přímo na cestách. 

Chce-li klient dokonalou péči o svůj vůz, návštěvy Strojservis Praha určitě nebude litovat. Tito profesionálové se totiž vždy snaží dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Potřebujete skvělý vůz pro své podnikání nebo hledáte kvalitní servis pro opravu vašeho IVECA a FIATU? Kontaktujte Strojservis.cz, rádi vám pomohou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články