Stylové Lamborghini Diablo bylo zničeno při natáčení epizody Top Gearu

                   

Motoristický pořad Top Gear sice už není, co býval, kdy ho opustila trojice populárních moderátorů, ale tvůrci se i nadále nevzdávají a natáčejí nové epizody s novým obsazením. Konkrétně je to Chris Harris, Paddy McGuinness a Andrew Flintoff, kteří budou hlavními protagonisty v epizodě, která se natáčela 16. června a která má být zaměřena na supersporty z osmdesátých let. A jedním z nich měl být i ikonický vůz Lamborghini Diablo.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Poškození kultovního vozu

Během natáčení epizody však došlo k nehodě. K žádnému výraznějšímu zranění řidiče, kterým byl Paddy McGuinness naštěstí nedošlo, ale i tak o tomto karambolu motoristický svět mluví. A logicky o něm také mluvit bude. To proto, že jeden z protagonistů Top Gearu zničil právě ono jedno z ikonických osmdesátkových aut, a to Lamborghini Diablo.

Otázkou je, co bylo příčinou způsobené nehody, kdy řidič se svým kultovním vozem vylétl z vozovky. Někteří vidí důvody v tom, že Lamborghini Diablo přece jenom není jednoduché řídit, pokud nemáte dostatek zkušeností. Další vidí důvody v několika mokrých místech na vozovce a také tomu, že cesta kolem Ribblehead není úplně dokonalá, pokud jde o kvalitu a také její rovnost.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Co bude s vozem dále?

Vzhledem k tomu, že Paddy McGuinness skončil nezraněn a s vozem se jenom dostal mimo vozovku, se dá očekávat, že by nebylo až tak nereálné to, že by se Lamborghini Diablo povedlo opravit. Tedy spíše zrestaurovat, vzhledem k jeho stáří. Určitě to ale nebude ani jednoduché, ani to nebude rychlé a rozhodně to nebude levné. Vše bude záležet na celkové míře poškození tohoto stylového auta.

Dodejme také, že nejde o první nehodu, která se při natáčení pořadu Top Gear stala. V historii pořadu se bouralo mnohokrát, ať už záměrně, nebo z důvodu že se řidič dostal do problémů. Karamboly se pochopitelně nevyhýbaly ani předchozí trojici moderátorů a poměrně velkou pozornost vyvolala ta, kterou způsobil Richard Hammond v roce 2017.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články