Němci ukázali, co se skutečně skrývá pod logem Seatu CUPRA na krytu motoru

Občas se stává, že si člověk pořídí auto, o němž si nezjistí více informací. A až při výměně jistých dílů zjistí, že jeho vozidlo patří do skupiny určitého koncernu, aniž by to tušil.

i Zdroj fotografie: CUPRA
                   

Někteří lidé jsou v životě přesvědčeni, že si za žádných okolností nikdy nekoupí auto od určitého koncernu. Tento přístup vzniká nejčastěji kvůli tomu, že člověk nesouhlasí s tím, jaká vozidla se ve skupině nachází či jaké díly do aut dávají, nebo se danému člověku jednoduše nelíbí přístup daného koncernu. V takovém případě je ale potřeba znát všechny skupiny (koncerny), pod které spadají různé automobilky. Pokud byste totiž neměli rádi Volkswagen a zakoupili byste si například Seat Leon Cupra, mohli byste být časem velmi překvapeni.

Žena se podívala pod logo Seatu

Protože jsou lidé zvídavé bytosti, na sociálních sítích se nedávno objevilo video, v němž se žena rozhodla podívat pod logo Seatu Leon Cupra, které bylo umístěno na motoru. Spousta lidí video komentovala s tím, že se mohlo jednat o pouhý internetový fake, jelikož tomu hodně lidí nevěřilo. Časem se však ukázalo, že to, co žena objevila pod tímto logem, není podvod a daný nález byste objevili i u dalších stejných vozidel.

iZdroj fotografie: CUPRA

Jakmile se pustila do práce a snažila se sundat logo Seat, bylo již ze začátku poznat, že pod tímto logem bude schováno překvapení. Pod logem Seat se totiž ukrývalo další logo, ale tentokrát se značkou Volkswagen. I když se hodně lidí nejspíše domnívalo, že se jedná o podvod, zjistilo se, že není. Žena však netušila důležitý fakt, že tato značka patří pod koncern Volkswagen Group a jejich loga by mohla při důkladnějším prohlédnutí vozidla najít i na dalších místech.

Automobilky vzájemně spolupracují

Aby automobilky mohly čelit konkurenci, již od počátku výroby aut se spojují. Tato spolupráce jim pomáhá v lepším vývoji a také ve větším zisku. Podobně je na tom i Volkswagen Group, který se označuje jako jeden z největších světových automobilových koncernů. Těchto koncernů existuje několik, ale přímo pod Volkswagen Group patří značky Volkswagen, Audi, Škoda Auto, Bentley, Bugatti, Porsche, Lamborghini, MAN, Scania, SEAT + Cupra, Volkswagen užitkové vozy a Ducati.

Která automobilka je podle vás nejlepší ze skupiny Volkswagen Group?

Zdroj: DrivingCars

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy