Tato auta nás čekají v roce 2020. Máme se na co těšit

                   

Letošní rok je za námi a je třeba se začít těšit na ten následující. A rozhodně bude na co, jelikož je naplánováno představení novinek, které mají stát za to. Abyste se měli na co těšit, tak vám poodhalíme to nejzajímavější, co vás v příštím roce čeká. Jaké vozy budou tím nejzajímavějším?

Audi e-tron Coupe

Audi ukazuje, že to s elektřinou myslí vážně. Však chce také do roku 2025 představit celkem 20 plně elektrických modelů. Mezi ně se má řadit i Audi e-tron Coupe. Nejenom, že má auto zaujmout svým povedeným designem, ale i svým výkonem. Ten má být 600 koní. Díky kvalitním akumulátorům se lze těšit i na velmi příjemný dojezd, který činí 400 kilometrů.

Mercedes-Benz S

I tohle auto bude stát za to. Pokud bychom měli zmínit minimálně jednu unikátní věc, tak jím bude motorizace. I když někteří měli obavy, objevila se potvrzená informace o tom, že auto bude možné objednat s motorem V12. Pro fanoušky klasických a jedinečných motorizací jedna z nejlepších možných zpráv.

Mercedes-Benz EQS

U Mercedesu ještě zůstaneme. Tentokrát se však od spalovacího motoru podíváme k elektřině. Příští rok má přinést zajímavou novinku, kterou bude Mercedes-Benz EQS. Auto se tak připojí k elektrické řadě s označením EQ. O vozu toho zatím nevíme moc, ale první informace zmiňují zcela ohromující dojezd, který by měl činit až 700 kilometrů na jedno nabití.

BMW M3

Další z velmi očekávaných premiér příštího roku. A že bude o co stát, to jasně dokládají informace o výkonu, kde se hovoří o tom, že by měl přesáhnout hodnotu 500 koní. K dispozici má být i několik různých verzí, a to s pohonem všech čtyř kol, stejně jako má být auto dostupné také ve verzi s manuálem. Každý si přijde na své.

Porsche 911 Turbo

Dlouhou dobu se mluvilo o tom, zda ano nebo ne. Až když se objevila špionážní fotografie bylo jasné, že patrně ano. Pravděpodobné je, že se dočkáme verze Turbo a Turbo S. Hovoří se o výkonu 600 až 650 koní spekuluje se také o využití hybridního pohonu. Porsche zatím dělá mnoho tajností, a tak se nechme překvapit.

BMW řady 4

Pro mnoho lidí spíše úsměvné auto, u kterého byla velmi kritizována mřížka chladiče – takzvané ledvinky. Nechme se zatím překvapit, jaký tvar, a hlavně jakou velikost budou následně mít. Faktem ale je, že se tento bavorák příští rok skutečně objeví.

Volkswagen iD.4

Poměrně očekávané představení. Po tom, co automobilka celkem pompézně představovala Volkswagen iD.3 se očekávalo, že bude pokračovat dále. Co přesně Volkswagen iD.4 nabídne zatím není jasné. Mluví se však minimálně o větších bateriích, ale i o tom, že řadu věcí přebere z „trojky“.

Seat Leon

Na závěr něco, co můžeme zařadit do segmentu vozidel, které už jsou pro běžného smrtelníka. Jelikož současná generace vozu Seat Leon je na trhu už 7 let, je nová velmi očekávaná. A dobrou zprávou je, že na ní nebudeme čekat dlouho, jelikož k představení by mělo dojít už koncem ledna.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články