Tenhle obytný vůz nabídne nejenom komfort, ale také svou vlastní garáž

                   

Když se řekne obytný vůz, představí si lidé různé možnosti. Někdo začne běžným karavanem, který zapřáhne za svůj osobák, zatímco jiný si začne představovat klasické obytné vozy. Pokud v tomto segmentu zůstaneme, je třeba podívat se na jeden ze skutečných unikátů. Jak z pohledu luxusnosti, tak z pohledu praktičnosti.

Unikátní luxusní obytný automobil

Pokud se na tento obytný vůz podíváme blíže, musíme zmínit, že unikátů má opravdu celou řadu. Začněme tím, že je postavený na základu klasického nákladního automobilu Scania R480. Celou realizaci si vzala pod křídla VAEX The Truck Traders z Nizozemska, která tento obytný vůz nabízí i k prodeji. Cena sice nebyla uvedena, ale až zjistíte, jaké auto je, budete si jisti, že nízká nebude.

iZDROJ FOTOGRAFIE: YouTube.com

Jako v běžném domě

Stačí do tohoto obytného auta vejít a v tu chvíli si budete myslet, že jste v běžném domě. Nejenom prostorném, ale také celkem luxusním. Pokud se podíváme, co vše může interiér nabídnout, tak je to kuchyně kombinovaná s obývacím pokojem, která se nachází hned za kabinou. V kuchyni je indukční varná deska, lednice o objemu 185 litrů, ale také mrazák a plnohodnotný dřez. Je zde vše, co mají lidé v běžných domovech.

V obývacím pokoji nechybí dostatek místa, dále pohodlná pohovka, ale také plochá televize s úhlopříčkou 32 palců – mimochodem, není to jediná televize v tomto obytném voze. Dohromady v něm jsou celkem tři.

iZDROJ FOTOGRAFIE: YouTube.com

Z obývacího pokoje lze pokračovat do ložnic. Je tu nejenom ložnice hlavní pro dospělé, ale i dětský pokoj, který je vybaven také herní konzolí Playstation, pro dokonalou zábavu všech potomků.

Samozřejmostí je také koupelna, která zaujme svými designovými obklady a také svou praktičností. Na hygienu během cest naprosto dostačující řešení a vzhledově by takovou koupelnu mohla řada lidí závidět.

iZDROJ FOTOGRAFIE: YouTube.com

Vstříc jakémukoliv dobrodružství

Tento obytný vůz nabídne ubytování pro náročné. Díky nádržím na vodu a dostatečné jímce na odpadní vodu lze být dlouhodobě zcela samostatný. Dále je součástí i podlahové vytápění, či řada elektronických zařízení a spotřebičů. Aby bylo energie dostat, jsou připraveny i naftové generátory.

iZDROJ FOTOGRAFIE: YouTube.com

Největším unikátem v tomto obytném voze je rozhodně garáž. Pokud je cestovatel zároveň domácí kutil, nebo je potřeba na cestách opravit jízdní kolo, popřípadě motocykl, není nic jednoduššího, než vejít do této části a využít naplno všechny možnosti, včetně potřebného vybavení. I takto může vypadat budoucnost cestování.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články