Toto jsou nejlepší auta roku 2020. Zaujmou svým originálním vzhledem

                   

Toužíte po novém voze, ale nevíte, kde máte hledat inspiraci? Trápí vás v kapse opravdu velký balík peněz, který jen čeká na to, až bude utracen za nádherný nový vůz? Chcete opravdu něco nového a potrpíte si na kvalitě? Chcete vždy jen to nejlepší a s průměrem se nehodláte smířit? Pokud si opravdu chcete pořídit kvalitní a nejlepší auto ze všech, máme pro vás tip. Podívejte se na několik fotografií, které obsahují nejlepší automobily současného roku. Možná vás to inspiruje k nákupu, a ještě dnes se vydáte do prodejny a už brzy se budete moci prohánět po silnicích ve svém novém voze.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Kia

Inspirativní fotky

Podívejte se na fotografie vozů, které se umístily na předních místech. Nejlepší vozy letošního roku jsou na první pohled velmi podobné. Jedná se přeci o silná vozidla, která nabízejí kvalitu, bezpečí, prostor, ale také výborný zážitek z jízdy. Jste-li tedy opravdovým milovníkem jízdy za volantem a chcete-li opravdu dobře investovat do nového vozu, pak se nechte inspirovat. Možná některý z těchto vozů čeká právě na vás.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Porsche

Za vše může koronavirus

A proč jsou vůbec nejlepší vozy umístěny právě zde na internetu? Odpověď je jasná, může za to současná pandemie nového typu koronaviru Covid-19, která zasáhla celý svět, automobilový průmysl nevyjímaje. S tím samozřejmě také souvisí zákaz pořádání autosalonů a jiných podobných akcí. Z toho důvodu musely být výsledky soutěže World Car of the Year vyhlášeny na internetu nikoli na autosalonu se šampaňským a inspirativními projevy.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Kia

Vyhrála Korea

Stalo se tak poprvé za 16 let soutěže. Poprvé v historii se konečným vítězem soutěže stalo korejské auto Kia Telluride. Právě tento model vozu získal ocenění Nejlepší auto roku. Tento vůz dokonce porazil nové japonské vozy značky Mazda (Mazda3 a Mazda CX-30). Dalším výhercem bylo Porsche Taycan, které získalo ocenění Nejlepší luxusní auto a Nejlepší vysoce výkonné auto. Mezi další super vozy zde patří Mercedes EQC, Toyota Supra nebo Porsche 911. Vyberete si?

iZDROJ FOTOGRAFIE: Mazda
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Jak vypadá jedna z nejděsivějších atomovek v hojném ruském arzenálu: balistická raketa Satan (R-36M) připomíná světu, čeho se bát
Události247.cz
Události247.cz
Konec známkování na prvním stupni? Nesmysl, myslí si většina Čechů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
I zkušení řidiči se na silnici dopouští mnoha chyb. Nehoda může skončit smrtí celé posádky
adbz.cz
adbz.cz
Praktická rýže v pytlíku není dobrá volba. Přispívá ke vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění