3800 litrů benzínu za tři dny: Kradli palivo způsobem, jaký by vás v životě nenapadnul. Už zbývá jen UFO

Amatérům, co si do starého VW natankují dvacet litrů a ujedou přímo pod kamerami se naši „inovátoři“ evidentně vysmáli. Přišli totiž na zcela jiný level.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Popravdě, už jsem viděl leccos, ale způsob, jaký je popsaný níže a jaký někdo musel vymyslet (a hlavně technicky dotáhnout do konce!) jen proto, aby odčerpal něco ze zásob čerpací stanice mně opravdu nikdy nenapadnul. To snad musí být dražší to vyrobit a zprovoznit! Není, samozřejmě, že není. Když zjistíte, kolik toho dokázali tito kreativní jedinci odčerpat, protočí se vám panenky. Zapomeňte na kanystry. Tohle je Amerika. Všechno je „trochu“ větší.

Došly mi absolutně všechny peníze. Co mám dělat?

Úvodem modelová situace: doma ani vindra, kontokorent beznadějně přečerpaný, v mailové i opravdové schránce stohy upomínek a vyhrožování exekutory ze všech stran… …a samozřejmě, ani v kapse kalhot nemáte volné tisícovky. A nutně, opravdu životně nutně se potřebujete někam dostat. Třeba právě pro ty chybějící peníze. Co uděláte? Většina lidí zavolá kamarádům (rodičům, známým) a pod více či méně originální výmluvou si to poslední „pětikilo“ půjčí.

i

Nebo zkusí vlak a nějakou klasickou fintou tam „minout“ průvodčího. Kdo nedojížděl někdy v mládí do školy a pár těchhle „tríčků“ nezná, jako by nebyl. Ti větší „ranaři“ pak půjdou do střetu se zákonem opravdu „na tvrdo“. Sundají třeba z auta značky, natáhnou nějakou apartní černou mikinu, brýle jako z Pulp Fiction a pojedou na benzinku. Doufaje v to, že za těch patnáct dvacet litrů je nakonec nikdo nijak moc popotahovat nebude a s trochou štěstí to vyjde.

Krádež v americkém stylu

To poslední není opravdu nic, co bychom vám kdykoli doporučovali. Pumpaři to obecně nemají rádi, nejednou mají číslo na hlídku, která hlídkuje opodál a těch dvacet litrů benzínu by se vám mohlo krutě nevyplatit. Pořád to ale není nic proti tomu, co je popsáno ve videu níže. Tam se „borci“ nějakou nádrží v autě vůbec nezaobírali a pojali to celé po svém. Evidentně byli trochu z oboru, nebo minimálně věděli, jak na to. Systém je totiž jednoduchý, účinnost ohromující.

Zkrátka přijeli v tmavém minivanu nad vyústění podzemní nádrže. Sejmuli víko, připojili čerpadlo a započali s dílem. Netuším, jak velkou zabudovanou cisternu v tom minivanu měli, ale malou asi nikoli, když se jim podařilo vyčerpat více než 1000 galonů (neboli 3800 litrů) paliva… Ano, čtete správně. Během tří dnů. A tankovali by asi dodnes, kdyby se nakonec nezdáli obsluze podezřelí tím, že stáli stále na stejném místě, nikdy nic nekoupili, jen po zhruba 20 minutách zase odjeli.

Napadlo vás někdy odjet z benzinky bez placení?

Zdroj: KHOU 11

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy