Ukrajinští policisté se pokusili zastavit řidičku. To, co nastalo potom, připomíná parodii na GTA

                   

Nejdůležitější věc, kterou byste nikdy neměli dělat, když se vás policisté pokusí zastavit, je snažit se jim ujet. Pokud se ale rozhodnete o pokus příslušníkům uniknout, nejezděte dokola, jako to udělala tato řidička na Ukrajině. Celá scéna vypadá jako filmová parodie na nějakou kriminálku, když se žena pokouší uniknout policii tím, že krouží na staveništi. Jeden policista vystoupí z auta a snaží se fyzicky zastavit ženu, dostal se tak blízko, aby mohl rozbít zadní okno a také se pokusil prostřelit přední pneumatiku – dvakrát. Celé scéně chybí už jenom skladba „Yakety Sax“ (link níže) z roku 1963 – kterou si starší generace určitě vybaví v souvislosti se Show Bennyho Hilla, britského komika, který v 90. letech okupoval obrazovky našich televizorů. Určitě nemusíte spustit song a pak stisknout tlačítko Play na výše uvedeném videu. Nicméně, rozhodně to umocní zážitek ze sledování profesionálního zásahu ukrajinské policie.

Na začátku videa policejní vůz nějakým způsobem narazí do kruhového betonového dělič ve středu „náměstí“. Proč? To nikdo netuší. Prchající žena pak neustále krouží kolem náměstí a posléze jeden uniformovaný muž vystoupí z havarovaného policejního auta a pronásleduje řidičku pěšky. Pomateně běhá sem a tam a snaží se ho zastavit. Po chvíli se do pěšího pronásledování přidá i jeho kolega.

Přítomný sklápěč se také snaží zasáhnout tím, že couvá do cesty unikajícímu vozidlu, které stále krouží okolo, ale je příliš pomalé a zabránit pohybu auta je nad jeho síly. Jeden příslušník se nakonec vrátí do policejního auta a zařadí zpátečku při pokusu zablokovat auto podezřelé. Místo toho ale policejní vůz narazí do prchajícího auta, roztočí ho, ale zastavit ho nedokáže. Žena pak konečně nachází cestu pryč z náměstí, policejní vůz se zastaví a na místě činu zůstává už jen jeden z policistů.

Celé to působí jako špatně naživo sehraná scéna z populární herní série Grand Theft Auto. Ano, život je někdy bizarnější než fikce, ale toto video je zkrátka k popukání – od běhajících policistů až po ženu, která bezradně krouží po náměstí okolo středového záhonku. Asi to nepůjde nainscenovat v GTA, ale určitě se o to můžete pokusit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná