Moula v BMW vybržďuje levoproudaře, ale neskončí to dobře: Video druhého řidiče baví český internet

Jezdit v BMW s reklamou na casting do porna a ještě přitom okolí ukazovat prostředníček – to už musí být člověk opravdu, ale opravdu hodně mimo. Podobně jako v našem videu.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem STOP CHAM
                   

I když jsem si myslel, že opravdu, ale opravdu už mně nemůže nic víc rozesmát, než jedno z minulých videí s cyklistou na půjčeném elektrokole (a „Natašou“ vedle sebe), tak tomuto videu se to nakonec povedlo. Položil jsem naštěstí pár vteřin před jeho shlédnutím hrnek s kávou, jinak bych nechtěně otestoval notebook na odolnost proti kapalinám. Vyprsknul jsem totiž smíchy. A být přímo na místě té situace? Jenom prosím ne za volantem. Neviděl bych totiž přes slzy. Pojďme se na fešáka z castingu podívat společně.

BMW je v tom nevinně, přesto je stále na špici

A rovnou dodávám, že omluva patří majitelům a fanouškům značky z Mnichova. Nevím, jak se nám to mohlo sejít, ale poslední snad 3-4 videa jsou jen a pouze „bavorácká“, a ze všech jejich řidiči žel vychází – no, moc dobře popravdě nikoli. Pokud tedy nechci rovnou napsat, že jako úplní tupci. A arogantní blbci. Jestli to je tím, že mnichovská značka opravdu přitahuje specifickou skupinu řidičů, nevím – to je spíš otázka na vás, naše čtenáře. Možná by to byl zajímavý sociologický průzkum.

iZdroj fotografie: Se souhlasem STOP CHAM

Neuděláte ho společně s naší redakcí? Vaše videa z našich silnic, ve kterých hraje hlavní roli arogance a omezenost (nejen) v BMW? Založíme kanál palubních kamer a budeme shromažďovat a komentovat vaše videa. Pravdou je, že třeba v Mazdě, nebo Nissanu jsem nic podobného neviděl. Jak je to možné? Sedají do japonských značek jenom samí „slušňáci“? Určitě ne. U BMW, Audi a Mercedes se ale jejich majitelé občas předvedou tak, že ostatní během chvilky ví, s kým mají tu čest.

Vztyčený prostředníček jako pozvánka na casting?

A věděl to i řidič (nebo řidička?) v našem voze s kamerou, když ho předjelo kombi BMW, poměrně nevybíravým způsobem ho vybrzdilo a jako „bonus“ začal řidič z okna mohutně ukazovat ono mezinárodně známé gesto se vztyčeným prostředníčkem. Což o to, to by nebylo až tak výjimečné, to je k vidění celkem často. Absurdnost celé situace ale umocnil nepřehlédnutelný polep na zadním okně, zvěstující, že toto auto má co do činění s „castingem“ pro největší světový kanál.

A v tom okamžiku už se musíte začít usmívat, pokud ne vyloženě smát. Co tedy vlastně ukazoval dotyčný řidič v BMW? Vyřizoval si s řidičem (řidičkou) v autě s kamerou jen klasické „dopravní účty“, jak to vidíme dnes a denně na silnicích? Nebo dělal „promo“ ke svému objektu podnikání a ukazoval, jaký orgán v jeho životě aktuálně hraje nejdůležitější roli? Jak to vidíte vy, co myslíte? Dejte nám vědět v diskusi pod článkem, děkujeme!

Byla to od řidiče jasná pozvánka na casting, co myslíte?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články