Volkswagen Arteon Shooting Brake zachycen bez kamufláže. Proháněl se v Polsku

                   

Už letos by měl být představený nový Volkswagen Arteon Shooting Brake. To s sebou nese i zvýšený výskyt různých fotografií, které však zachycují jenom zamaskované auto. U takového není moc poznat, jak bude vypadat, jelikož právě maskování výrazně zkresluje celkový design vozu. Nyní však už konečně můžeme vidět, jak bude Volkswagen Arteon Shooting Brake vypadat. To proto, že tento model byl zachycen i bez maskování. V sousedním Polsku.

Několik fotografií

Pokud vás Volkswagen Arteon Shooting Brake zajímá, jistě vám neunikly fotografie, které se týkaly jeho testování ve Švédsku, nebo fotografie z továrny z Číny. A nyní je konečně možnost potvrdit, že se auto prohání i poblíž nás. Vše naznačuje, že vlivem takového intenzivního testování se blíží i doba, kdy by mělo být auto oficiálně představeno. K tomuto se však automobilka zatím nijak nevyjádřila a žádný pevný, ale ani přibližný termín nestanovila.

https://www.facebook.com/AutoCentrumPL/posts/10158125148089189

Vypadá povedeně

Pokud se na fotografie zachycené v Polsku podíváme, tak je třeba jasně potvrdit, že na nich Volkswagen Arteon Shooting Brake vypadá opravdu velmi povedeně. Dá se samozřejmě očekávat, že v této podobě už bude také prodáván, maximálně by se na něm upravilo několik drobností, které však vzhled vozu nijak zásadně určitě nemohou ovlivnit. Více pravděpodobná je však varianta, že tak jak bylo auto zachyceno v Polsku, už bude také prodáváno a tedy i představeno.

Auto na první pohled působí skutečně stylovým dojmem a rozhodně bude na silnici nepřehlédnutelné. Zaujme určitě jeho délka, což kombíku pochopitelně přinese tolik požadovanou praktičnost, která se od aut této karosářské varianty očekává. Jak je u Arteonu obecně zvykem, rozhodně se dá očekávat i velmi příjemné a pohodlné svezení, i na delších cestách. A kdy to budou moci na vlastní kůži vyzkoušet? To je nyní čistě v rukou Volkswagenu, až auto oficiálně představí a následně uvede do prodeje.

Foto: Volkswagen

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články