Jak rychle jezdí tento VW Golf GTI se dvěma motory? (1600 HP) Zde je odpověď

                   

Když se podíváte pod kapotu tohoto GTI uvidíte motor VR6 s přidaným turbodmychadlem – to není na scéně tuningu VW nic neobvyklého. Podívejte se do kufru a uvidíte další VR6 s turbem. Když se to dá dohromady, máte motory s výkonem 1 600 koní (1 193 kilowattů), které jsou řízeny dvojicí převodovek a mohou běžet každá nezávisle, nebo být spojeny.

Vlastník GTI ve videu uvedl, že všechny komponenty pohonných jednotek mohou fungovat zcela nezávisle. V jednom okamžiku tento Volkswagen GTI odjíždí jen za běhu předního motoru. Pro samostatnou kontrolu předních a zadních kol má zvláštní brzdové pedály. Není to paráda?

Asi byste také očekávali, že GTI s pohonem všech kol a dvěma motory, které do kol posílají 1 600 koní, bude zatraceně rychlé. Toto video ukazuje, půlmílový úsek kde to GTI vytáhlo na 296 km/h v tom, vlastník auta ale přiznává, že se už trochu bál. Vzhledem k tomu, že vozidlo nemá žádné přidané aerodynamické prvky, trochu sebou ve vysoké rychlosti hází. Trochu pomoci přináší alespoň padák.

Video pak přeskočí na čtvrt-mílový závod, kde GTI v čase 9.06 jede rychlostí rychlosti 252,5 km / h poté, co se mu zakouřilo od předních i zadních gum. Bohužel čas nemohl být překonán, protože frankensteinovský VW Golf při dalším pokusu zlikvidoval svou převodovku – nebo spíše jednu z převodovek.

Majitel VR12 uvedl, že je to stále ještě nedokončené dílo, takže doufejme, že se vrátí silnější než kdy jindy, protože to je jedna z nejlepších přestaveb, jaké jsme kdy viděli.

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nová turecká naváděná raketa pro dron zasáhne cíl nadzvukovou rychlostí do vzdálenosti až 150 km, zdolat může leckterou obranu
Události247.cz
Události247.cz
Lidé o víkendu vítali jaro, zima ale ještě neřekla poslední slovo
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Chytré hodinky a další zařízení mohou člověka zabít. Nový výzkum odhalil rizikovou skupinu těchto přístrojů
adbz.cz
adbz.cz
Kontejnerové domy: 10 výhod