Vybíráte SUV? Toto jsou ideální kandidáti, se kterými nelze šlápnout vedle

                   

Vozy SUV se stále těší velké popularitě. Dokážou kombinovat pohodlí, bezpečnost, stejně jako praktičnost. Pokud aktuálně přemýšlíte o novém voze a chcete se držet v tomto segmentu, podívejte se s námi na několik tipů na auta, se kterými vedle určitě nešlápnete. Jaké kandidáty považujeme za nejlepší?

i

Volkswagen Tiguan

Tento model se těší dlouhodobě velké oblibě. Dokazují to i čísla, jelikož jenom v loňském roce se celosvětově prodalo více než 791 tisíc daných modelů. Je tedy vidět, že auto je opravdu žádané. Jak pro svou univerzálnost, tak i možnosti. Hodí se nejenom pro běžné cesty, ale hodí se i do terénu. Zde přijde vhod především možnost využití pohonu všech 4 kol. Kdo hledá především na praktické věci, toho zaujme velký zavazadlový prostor, který nabídne celkem 615 litrů. Pokud by došlo ke sklopení poslední řady sedadel, zvětšuje se na 1 655 litrů. Z motorizací je možno vybírat ve variantách od 130 do 240 koní. A kdo má početnou rodinu, zaujme ho 7 místná verze.

i

Hyundai Tucson

Korejská automobilka jasně ukazuje, že nejenom na našem trhu má své místo. Potvrzuje to především kvalitou, spolehlivostí i dobrým zpracováním vozu. Pokud Hyundai Tucson něčím zaujme, je to především poměr ceny a výbavy. Tady budete jako zákazníci skutečně spokojeni. Na výběr je také široká škála motorizací, přičemž ten nejslabší má 132 koní a ten nejsilnější 184 koní. Potěší určitě i samotný design vozu. Hyundai ukazuje, že by se mu měla dát šance.

i

Mitsubishi Eclipse Cross

Model Mitsubishi Eclipse Cross rozhodně zaujme svým designem, který je oproti konkurenci mnohem ostřejší a pro mnohé logicky i zajímavější. Zaujmou také technologie, jelikož se jednalo o první vůz na evropském trhu, který nabídl LED světla. Auto zaujme také dostatkem vnitřního prostoru, ale i skvěle zpracovaným interiérem. Jak s ohledem na design, tak použité materiály. K tomu pochopitelně nechybí i výbava odpovídající typu daného vozu. Pod kapotou zaujme motor s výkonem 163 koní, který je možné kombinovat s manuální, nebo automatickou převodovkou. Díky nízké spotřebě auto zaujme i tu rodinu, která jezdí celkem často.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články