Vybrali jsme zajímavé ojetiny se sportovnějším charakterem v nákupu do 200 tisíc

                   

Vůz se sportovnějším charakterem může slinovat jak zajímavý vzhled, tak může slibovat i dobrý výkon, stejně jako zajímavé jízdní vlastnosti a s tím spojenou nemalou zábavu během jízdy. Pokud se na inzerci a v bazarech poohlížíte po vozech, na které máte limit 200 tisíc korun, podívejte se, co můžete vybrat.

Abarth 500

Když se na toto auto podíváte, bude ve vás budit dojem, že se jedná o stylové městské auto, až nápadně připomínající Fiat 500. A také že ano. Jenom v tomto případě budete usedat do auta se sportovnějším charakterem, které bude dobře vypadat a které zaujme i mimo klikaté městské uličky. Motor s výkonem 135 koní totiž dokáže nabídnout mnoho zábavy, a to hlavně díky tomu, že je pod kapotou malinkého, obratného a lehkého vozu.

Audi S4 B6

Jestliže přímo nehledáte malé městské auto, zkuste něco lepšího. A to Audi S4 B6, které se vyrábělo v letech 2003 – 2004. Hlavní výsadou tohoto modelu je pochopitelně motorizace, jelikož pod kapotou se ukrývá motor V8 s výkonem 344 koní. Ten je sám o sobě zárukou dobrých výkonů, ať jde o maximální rychlost, nebo zrychlení. K tomu samozřejmě přidejme pohon quattro a celkově dobré jízdní vlastnosti.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Ford Focus ST Mk 2

Ford Focus je celkem vyhledávaným vozem, který láká především na svůj povedené vzhled, což se dá říci o každé generaci tohoto vozu. My se kromě vzhledu zaměříme také na určitý sportovní charakter tohoto auta, který dokáže nabídnout verze Ford Focus ST Mk 2. Právě ta má pod kapotou motor o objemu 2,5 litru, který nabízí tovární výkon velmi slušných 225 koní. Sice jde výkon na přední kola, ale i tak si lze s daným vozem užít mnoho zábavy.

Honda Civic VII Type R

Japonské vozy jsou nejenom symbolem kvality a spolehlivosti, ale mohou mít také styl, výraz v tomto případě i sportovní charakter. Řeč je o modelu Honda Civic VII Type R, na který se dá také použít náš stanovený limit 200 000 Kč. Bude však nutné déle hledat. Když takové auto najdete, rozhodně vás nezklame. Stračí usednout za volant a na vlastní kůži vyzkoušet výkon motoru, který činí 200 koní a tak slibuje mnoho zajímavých zážitků.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Mazda 3 BK MPS

Na první pohled dost nenápadné a pro mnohé i běžné auto. Tedy dokud nedojde k otevření kapoty, kde je vidět, co za motor se ve voze Mazda 3 BK MPS nachází. Jedná se o celkem zajímavý přeplňovaný motor o objemu 2,3 litrů, který nabízí tovární výkon 260 koní. A to není vše, jelikož díky tuningu je tento model často vylepšován a tak není problém najít i varianty s naladěním až na 300 koní. A to už je skutečně zážitek.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: pozemní sebevražedný dron sestavený v zákopu je odvážnou improvizací, 12 kg TNT dokáže skupinu nepřátel doslova „roztrhat“
Události247.cz
Události247.cz
Putinova dcera promluvila o tom, co si myslí o Rusech a Ukrajině
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo vynalezl úplně první tank a jak změnil 1. světovou válku: Trvalo rok, než se ho vojáci naučili používat
adbz.cz
adbz.cz
Trapézový plech jako střešní krytina vyniká odolností a pevností