Pronájem vozu je stále populárnější. Jaké výhody přináší?

pronájem SUV MItsubishi
                   

Stále přemýšlíte, zda je pro právě vás pronájem automobilu to pravé? V poslední době jsou stále populárnější různé druhy pronájmů vozu a operativních leasingů, přináší totiž mnoho výhod. Pokud i vy zvažujete pronájem auta, máme tu pro vás shrnutí těch největších benefitů, které vám přinese.

Získáte lepší auto, než kdybyste ho kupovali

Když si auto pronajmete, zjistíte, že řídíte lepší vozidlo, než kdybyste ho koupili.  Jak je to možné? V případě pronájmu automobilu platíte pouze amortizaci vozidla za dobu pronájmu, nikoli za hodnotu automobilu (protože jej nevlastníte). V důsledku toho jsou vaše měsíční platby obvykle nižší ve srovnání s jinými formami financování, takže si můžete pronajmout lepší verzi, výbavovou variantu nebo technicky vyspělejší vozidlo.

i

Když využijete pronájem, řídíte spolehlivý vůz

Bojíte se vydat autem do práce nebo třeba na letiště, protože by se vaše vozidlo mohlo na cestě pokazit? Čím jsou auta starší, tím jsou méně spolehlivá. Když si ale auto pronajmete, tento problém odpadá, protože budete řídit zcela nový model. Navíc, pokud se něco pokazí, na auto se obvykle vztahuje záruka výrobce.

Užijete si nejnovější technologie a bezpečnostní funkce

Protože jezdíte novým vozem, můžete těžit z toho nejnovějšího, co výrobci aut poskytují. Mezi poslední populární přírůstky patří například autonomní nouzové brzdění, které pomáhá zabránit nehodám, synchronizace displeje infotainmentu s vaším smartphonem nebo třeba rozpoznávání dopravních značek.

Vyhnete se zbytečné investici

Ropný magnát J. Paul Getty kdysi řekl: „Pokud to v čase nabývá na hodnotě, kupte to. Pokud se tomu hodnota snižuje, pronajměte si to.“ Pronajměte si auto a své úspory nebudete utápět v něčem, co tráví většinu svého života mimo váš domov, a přitom neustále ujídá vaše peníze.

i

Máte kontrolu nad svými měsíčními výdaji na vozidlo

Při pronájmu auta přesně víte, co vás bude ježdění stát, protože vaše náklady jsou, kromě pohonných hmot a pojištění (které stejně často bývá v ceně pronájmu), zahrnuty do jediné měsíční platby. 

Netýkají se vás vysoké účty za servis a opravy

Řídíte nové, tedy spolehlivější auto, takže je velmi pravděpodobné, že nebudete muset vyměňovat drahé spotřební díly, jako jsou rozvodové řemeny, brzdy, tlumiče nebo jednotky klimatizace. Pravděpodobně nebudete potřebovat ani novou baterii.

Vyhnete se problémům s STK

Auta do svých čtvrtých narozenin nemusí každé dva roky jezdit na kontrolu technického stavu. A do této doby už za auto s největší pravděpodobností nebudete nést odpovědnost.

Netýkají se vás potíže se zůstatkovou hodnotou a prodejem ojetiny

S „dlouhodobým pronájmem“ jednoduše odevzdáte auto na konci pronájmu a můžete si vybrat další nové vozidlo. Nemusíte tedy řešit prodej vozu, do kterého jste během doby užívání investovali nemalé finanční prostředky, zbavíte se nejrůznějšího papírování nebo zařizování případných oprav, čištění či případného shánění náhradních dílů, pokud chcete auto drobnými opravami učinit atraktivnějším při prodeji.

Jaký pronájem vozidla vybrat?

Výběr vozidla je jen na vás, ale máme pro vás skvělý tip. Renomovaný prodejce vozů KIA, Mitsubishi a Mazda, Auto Jeremiášova s.r.o. pro vás připravil výhodnou nabídku pronájmu dvou vybraných modelů skvělých SUV značky Mitsubishi.

i

Můžete tak získat kompaktní SUV Mitsibishi ASX, které je doma ve městě i v terénu, již od 6 241 Kč bez DPH. Bez závazků, starostí a čekání se můžete vozit také v elegantním crossoveru ve stylu kupé, Mitsubishi Eclipse Cross. Užívat si jeho stylových tvarů i vynikajících jízdních vlastností se můžete již od 9 450 Kč měsíčně bez DPH. Na detaily této skvělé nabídky se můžete podívat zde.

Jaké výhody vám přinese pronájem SUV od Auto Jeremiášova?

SUV značky Mitsubishi jsou dostupná ihned, vyhnete se tak nekonečnému čekání na nové vozidlo. Pronájem je určený jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. A víte, že si náklady na pronájem firemního vozu můžete odečíst z daňového základu?

Velkou výhodou je také to, že v ceně pronájmu vozu od Auto Jeremiášova je již zahrnuto pojištění i kompletní servis. Samozřejmostí je, že si převezmete zcela nové vozidlo, které můžete kdykoliv bezplatně vrátit. A to nejlepší na konec: pronájem vozu s Auto Jeremiášova je s nulovou akontací a na rozdíl od podobné služby, operativního leasingu, nemusíte dokládat výši příjmů, což je například pro podnikatele také velká výhoda.

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: pozemní sebevražedný dron sestavený v zákopu je odvážnou improvizací, 12 kg TNT dokáže skupinu nepřátel doslova „roztrhat“
Události247.cz
Události247.cz
Putinova dcera promluvila o tom, co si myslí o Rusech a Ukrajině
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo vynalezl úplně první tank a jak změnil 1. světovou válku: Trvalo rok, než se ho vojáci naučili používat
adbz.cz
adbz.cz
Trapézový plech jako střešní krytina vyniká odolností a pevností