Výkup vozidel v Praze a ve středních Čechách funguje za hotové

Možná jste ještě plánovali opravu vašeho starého auta, ale teď se vám hodí každá koruna. Prodejte jej rychle a za hotové. Známe firmu, která vykupuje vozidla v Praze a ve středních Čechách s platbou na ruku.

                   

Řada lidí má doma starší vůz. Někdy pořád jezdí, ale už v rodině není potřebným. Zůstává z nostalgie i z nedostatku času pustit se do jeho prodeje. Někdy máme doma dokonce vůz nepojízdný, do jehož opravy se nám již z finančních důvodů nechce, nebo dokonce autovrak či auto po bouračce. S rostoucími cenami energií a s inflací však v rodinách hledáme možnosti jak ušetřit. Platit tedy zákonnou pojistku za auto, které nepoužíváme, se nikomu nechce. Lepší by bylo na starém autě ještě něco vydělat. Jenomže zájemci se nehrnou, nebo nejsou spolehliví. Z běžných autobazarů vás rychle vypoklonkují. O podobná auta zájem totiž nemají. Zkuste to jinak. Skvělou službou je výkup vozidel.

i

Využijte profislužbu výkupu vozidel

Služba Auto výkup Praha vykupuje vozidla, motorky, a dokonce i čtyřkolky. Může jít o auta ojetá, poškozená, nepojízdná i havarovaná. Firma vykoupí též dodávky, užitná vozidla, obytná auta i veterány. Výhodou je velice rychlý odkup do 24 hodin a platba hotově na ruku. Pokud tedy nechcete, aby vaše peníze protekly bankovním účtem, našli jste tu pravou službu. Obrovskou výhodou je též to, že po vás firma nebude vyžadovat záruku na technický stav vozidla. Což je jinak při svépomocném prodeji vaše povinnost.

Kolik za staré auto?

Určitě vás zajímá, kolikže vám vaše staré autíčko může vydělat. Nechte si odhadnou cenu za vůz online a již druhý den jej v případě vašeho zájmu prodejte. Automobil nikam nevozíte. Služba přijede za vámi.

i

Nejen v Praze a ve středních Čechách

Nezoufejte, pokud jste z jiné části republiky. Firma bez jakýchkoliv poplatků vykupuje vozidla všech značek i v dalších českých městech a obcích. Přijede za vámi do Brna, Ostravy, Českých Budějovic, Písku, Plzně, Chebu, Liberce… Prostě kamkoliv. Celé vyřízení odkupu na místě netrvá déle než 20 až 30 minut. V ten samý den můžete zrušit své povinné ručení. Zbavíte se též povinnosti ekologické likvidace vozidla.

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ultimátní zabiják lodí, proti němuž nebude obrany: Čína pracuje na rychlém „raketo-torpédu“ s nadzvukovou rychlostí
Události247.cz
Události247.cz
Jako za bolševika: Putin nadělí Rusům nepříjemný vánoční dárek. Na potraviny si podle nového videa vystojí pořádné fronty
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Lechtání může ublížit dítěti i dospělému: Smích vždy neznamená zábavu, může to přejít až k týrání
adbz.cz
adbz.cz
Čtyři věci, které orchideje k smrti nenávidí. Kdo se jich vyvaruje, může se z nádherných květů těšit po celý rok