Vysokozdvižný vozík u STILL si máte možnost rovněž pronajmout

Řešíte ve firmě dočasný nedostatek manipulační techniky? Firma STILL, přední výrobce vozíků a specialista na intralogistické systémy vychází svým stávajícím i potenciálním zákazníkům vstříc a kromě prodeje vozíků nabízí i jejich pronájem. Krátkodobý i dlouhodobý.

i Zdroj fotografie: STILL
                   

Možnost pronájmu VZV je pro řadu firem doslova spásou. Celoročně by více manipulační techniky nebyly schopné využít, ale jsou tady nárazové akce a konkrétní měsíce v roce, kdy je nutné kapacitu manipulační techniky zvýšit. Typickým příkladem je předvánoční období, může jít ale i o větší zakázku. Další možností, kdy firmy možnost zapůjčení vozíku zachraňuje, je dlouhodobá porucha stávající manipulační techniky.

STILL své vozíky pronajímá krátkodobě i dlouhodobě. Výběr je obrovský, protože se k pronájmu využívá německá síť půjčoven STILL. Těch je v Německu k dnešnímu dni 36. Celkem si tak mohou i čeští zákazníky půjčovat z až 31 000 vozíků a na výběr je až 70 typů. S vozíkem získáváte i kompletní full servis STILL, což je v branži skutečný pojem. Perfektní servis na klíč, dodání potřebných náhradních dílů zcela obratem, samozřejmostí je též poradenství před zapůjčením vozíku. Ten si dokonce nemusíte z německé pobočky ani dovézt vlastní dopravou. STILL vám jej za příslušný poplatek doveze až na místo určení. Případně využijete vlastní přepravu.

Kvalitní vozíky s full servisem

Nabízený vozový park k pronájmu je mladý a jde o perfektně servisované stroje. Pro řadu firem může být pronájem skvělou alternativou k nákupu vlastní manipulační techniky. Jde o řešení, kde přesně znáte své měsíční náklady, nemusíte si pořizovat techniku hotově ani na leasing. Dobu nájmu lze navíc flexibilně upravovat, takže tato služba je připravena kdykoliv rychle navýšit vaše kapacity i nahradit stroj v poruše. K základu vozíku je k zapůjčení i různá speciální výbava, ať již jde o speciální vidlice, pozicionér apod. Navíc tato výbava je již v ceně pronájmu. Vozík i příslušenství si snadno nakonfigurujete online a stejně tak si zarezervujete i termín pronájmu.

A co vše si lze půjčit? V podstatě veškerý STILL sortiment: vysokozdvižný vozík, elektrický vysokozdvižný vozík, dieselový vysokozdvižný vozík, plynový vysokozdvižný vozík, nízkozdvižný vozík, vozík s výsuvným sloupem, vychystávací vozík, plošinový vozík, tahače, pracovní plošinu i teleskopický manipulátor. Fakturace probíhá standardně při zapůjčení, v případě dlouhodobého pronájmu se fakturuje vždy jednou v měsíci.

Vyzkoušejte si změnu – elektrický vozík od STILL je fenomén

Pracujete s jinou značkou manipulační techniky, nebo používáte stále elektrické vozíky s olověnými bateriemi? Zapůjčit si litium-iontový vozík od STILL vám předvede velkou změnu. Všechny elektrické vozíky, RX 20, RXE i RX 60 jsou naprostou špičkou s dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a perfektními jízdními vlastnostmi. Za zcela nejlepší je považován elektrický vozík RX 20. Ve STILL o něm tvrdí, že „zelektrizuje“ svojí genialitou každého, kdo si jej vyzkouší. Zapůjčte si jej do svého provozu a změnu poznáte okamžitě.

RX 20 je vozík s nejvyšším výkonem v dané třídě. Umožňuje precizní manévrování, je obratný a má též nejdelší dojezd na jedno dobití baterie. Ta nezápasí s neduhy starých olověných baterií. Provoz je levnější, ekologičtější a nabíjení je s minimem prostojů či zcela bez nich. Pro řidiče je k dispozici prostorná kabina a chytrá ovládací jednotka. Design vozíku umožňuje perfektní výhled což zcela zásadně zvyšuje bezpečnost práce s vozíkem.

Ruční paletový vozík i výkonný VZV

Ve STILL si půjčíte cokoliv. Ať již potřebujete ruční paletový vozík, elektrický paletový vozík, nebo výkonný vysokozdvižný vozík. Pokud nemáte vlastní manipulační techniku, chybí vám dostatečné kapacity techniky, nebo bojujete s nedostatkem techniky kvůli poruchám ve vlastněném vozovém parku, STILL vám zapůjčí potřebnou manipulační techniku obratem, na libovolnou dobu a za dobré ceny.

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články