Kde končí státem zabavená auta? I vy si je můžete koupit, dokonce za zlomek ceny

                   

Majetek, který propadne státu je potřeba opět zpeněžit a pokrýt finanční ztráty které byly napáchány. Automobily si tak nevybírají, komu budou prodány a všichni mají prostřednictvím aukce šanci se takového vozu ujmout.
Seznam dražených vozidel a dalších položek můžete najít na stránkách cenza.cz, které jsou oficiálním webem Centra zajištěných aktiv ministerstva vnitra České Republiky. Vedle automobilů zde naleznete i stolní počítače, mobilní telefony a ostatní elektroniku. Jaká vozidla je ale možné v aukcích najít?

Někdy se jedná o běžné modely, které člověka obzvlášť neoslní, ale pokud měli policisté štěstí a byly zabaveny hezčí kousky, zde je zpravidla šance na dobrou koupi. V poslední vlně, která probíhala do 8.5.2018 byly v dražbě dva zajímavé modely. Prvním zajímavým modelem byl Mercedes-Benz E 350 s nájezdem 142 000 km z roku 2009 a ještě hezčí kousek představuje Dodge Challenger z roku 2008. A cena? Podívejte se sami!

Prodej vozidel je uskutečňován přes aukční portál aukro.cz, kde můžete nabídku položek najít pod jménem uživatele CenZaMV a přihodit tak na zabavené modely. Výhodou těchto aukcí by měla být jistota, že vozidlo není kradené a protože je prodávajícím v tomto případě státní orgán, tak by pro kupujícího mělo být vše velmi bezpečné. Pokud se nechcete rovnou pustit do dražby vozidel, můžete začít i menšími položkami a to opravdu od pár korun. Hodně štěstí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 156 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Největší vojenská letadla, u kterých je záhadou, že se vůbec vznesla do vzduchu. Moderní obři vážící stovky tun
Události247.cz
Spolek Kappa Omega zmizel ze seznamu podporovaných aktivit Právnické fakulty. Feri údajně obtěžoval i studenty právnické fakulty
VědaŽivě.cz
Sonda Perseverance a její úžasné záběry Marsu. Takový druh snímku ještě nikdy nebyl pořízen
adbz.cz
Deset přírodních metod, jak vypudit pavouky z bytu jednou provždy a bez chemie. Už žádné pavučiny ani hrůza v očích