Záběry tragické nehody kamionu, na kterých můžete vidět řidičovy poslední vteřiny života. Neměl šanci na přežití

Tragických nehod se na silnicích objevuje stále více. Podívejte se tak na tragické záběry jedné z bouraček, které ukazují poslední vteřiny řidičova života.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Celá situace se odehrála poměrně nedávno v sousedním Polsku, kdy na silnici S8 směrem na Białystok, došlo k tragické srážce tří aut. Vše se odehrálo poblíž křižovatky ulic Wołomin a Nadma, kde v důsledku sjel nákladní vůz značky Volvo ze silnice a převrátil se. Na internetu se však nyní objevilo video, na kterém můžeme vidět poslední okamžiky života řidiče. Připomeňte si tak zásadní pravidlo, že bezpečnost na silnicích je zásadní. 

Řidič kamionu neměl šanci na přežití

Záchranáři měli na místě tragické nehody hodně práce, načež se jim nedařilo dostat řidiče nákladního vozu z rozmačkané kabiny několik desítek minut. Bohužel ani po vyproštění se ho však nepodařilo zachránit. Řidič a spolujezdec německého vozu, který byl účastníkem nehody, z místa sice okamžitě ujeli, ale policistům se je v dohledné době podařilo najít. Jeden z nich byl v době dopadení zcela opilý a druhý byl dokonce již nějakou dobu hledaný policií. Na záběry se můžete podívat zde. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle vyšetřovatelů narazil řidič BMW do zadní části vozidla, které jelo dle předpisů správně. V důsledku toho pak řidič BMW ztratil kontrolu nad svým vozidlem a narazil do kola nákladního vozu. Ten nakonec sjel na pravou stranu a poté bohužel spadl z viaduktu, jelikož ho svodidla dostatečně nezadržela. Řidič po pádu z osmi metrů zůstal uvězněn v kabině vozidla a nikomu se ho nepodařilo zachránit. Tragická událost tak poznamenala již mnoho lidí. 

Pachatelé byli naštěstí dopadeni

Policistům se naštěstí podařilo zadržet muže, kteří z místa činu utekli. Po jednom z nich, jak již bylo zmíněno, pátrala nějakou policie, protože mu hrozí pětiletý trest odnětí svobody za držení drog. Mnozí se tak dokonce domnívají, že mohli být pachatelé v době incidentu také pod vlivem omamné látky. V současné době však nejsou k doložení tohoto úsudku žádné potvrzující informace. Nedá se ale vyloučit, že rozhodujícím faktorem této nehody byly doopravdy drogy. Je to opravdu smutné. 

Zdroj: Kierowcy Warszawskich ulic

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Bez Západu by Rusko bylo bez moderních zbraní, samo je totiž vyrobit neumí. Užívá techniku Francie, Německa i dalších zemí
Události247.cz
Události247.cz
Taxík levnější než jízda autobusem: Důchodci nemají ani ponětí, že jim stát poskytne dopravu kamkoliv za pár korun
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejděsivější místo na planetě: Přístup sem má jen pár lidí, běžný člověk by téměř s jistotou zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Psi, které je téměř nemožné vychovat: Některá plemena pro poslušnost nemají předpoklady, mnoho lidí to před koupí neví