Řidiči si díky nehodě přišli na hromadu peněz. Dálnice byla zablokovaná několik hodin

Při cestě autem se vám toho může přihodit opravdu hodně. Jako například nehoda, díky které lítaly peníze vzduchem a lidé je začali brzy sbírat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na silnicích se každý den stává mnoho dopravních nehod. Některé jsou velice vážné a umírají při nich lidé. Jiné nejsou tak závažné a často se obejdou i bez zásahu záchranných složek. V Americe se stala nehoda, z níž měla spousta lidí radost. Nikdo nebyl zraněn a většina lidí byla spíše potěšena. Dálnice poté byla ucpaná z nezvyklého důvodu.

Nehody nákladních aut na cestách

Pokud se stane dopravní nehoda, ve které hraje hlavní roli nákladní vozidlo, nejčastěji je na silnici rozsypáno velké množství nákladu. Jeho uklízení poté trvá několik hodin a často musí policie navrhnout objízdnou trasu, aby lidé nestáli v kolonách. V tomto případě však šlo o situaci, která byla nešťastná pro majitele obsahu ve vozidle, a naopak šťastná pro ostatní cestující.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Případ se stal na dálnici Interstate 5 v jižní Kalifornii. Jedná se o mezistátní dálnici v USA, jež vede po pobřeží Tichého oceánu a spojuje Mexiko s Kanadou. Jednalo se o poruchu na obrněném vozidle, které právě převáželo pytle se stovkami tisíc dolarů. V jednu chvíli se totiž porouchala zadní dvířka na autě a poté se na silnici vysypaly pytle plné peněz. Podle místní policie mířila tato dodávka ze San Diega do Federal Deposit Insurance Corporation.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Všichni lidé začali zastavovat

Reakce projíždějících řidičů není překvapivá, protože většina z nich zastavila a začala sbírat dolary poletující ve vzduchu i ty, které už stihly dopadnout na zem. Většina lidí to chtěla stihnout ještě předtím, než dorazí policie. Kvůli tomu byla na několik hodin ucpaná dálnice a mnoho lidí si jistě přišlo na velký obnos peněz. Celková ztracená částka nebyla oznámena, ale dva lidé byli zatčeni. Celou událost vyšetřuje FBI.

Jak byste se zachovali vy, kdybyste byli svědky podobné situace?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Jindřich Honzel

Zobrazit další články