Žádné stromečky. Dokonalou vůni zajistí obyčejný sáček kvalitního čaje

                   

Zapomeňte na klasické stromečky a jiné známé vůně do auta. Většinou jsou plné chemie, což není úplně zdravé. Nebo může být jejich vůně až moc intenzivní, či se může objevit problém s tím, že brzy vyprchá. Všechny tyto starosti může hodit za hlavu ten, kdo místo jakýchkoliv standardně nabízených produktů použije ve svém autě toto.

Klasický čajový sáček

Vůně do auta může mít podobu i běžného čajového sáčku, který přinese mnohem větší užitek než jakékoliv vonné produkty, v čele s klasickými stromečky. Čaj má oproti nim výhodu v tom, že takový sáček vyjde na pár korun. Mnohdy celé balení čaje vyjde na stejné peníze, jako jeden stromeček na zpětné zrcátko.

Kladem je i to, že u čaje máte jistotu zcela přírodní vůně. Té je dosaženo použitím kvalitních sušených složek. Těmi jsou nejenom čajové lístky, ale může jít i o různé ovoce a řadu dalších věcí. I proto nabídne sáček čaje i větší rozmanitost, pokud je o vůně v autě. V podstatě můžeme klidně i mluvit i o stovkách různých variací.

Nejenom jako vůně

To, že čajový sáček provoní vaše auto, je jenom jedna z jeho několika předností. Opomíjet nelze ani ty další. Sem řadíme i to, že dokáže dobře pohlcovat nepříjemné pachy. Tedy jakýkoliv zápach, kterého se chcete zbavit. Dále neopomínejme i to, že jde o dobrý pohlcovač vlhkosti. A to se teď v zimě hodí více než kdykoliv jindy.

Na dobu 2–3 měsíců

Jeden sáček kvalitního čaje může sloužit i poměrně dlouhou dobu. Není výjimkou, že se může jednat o dobu až tří měsíců. Vždy samozřejmě záleží na jeho celkové kvalitě. A kam ho umístit? Stejně jako stromeček, také na zpětné zrcátko. A jelikož chápeme, že příliš nechcete, aby se vám zde houpal obyčejný čajový sáček, můžete ho dát do menšího dekoračního sáčku, třeba z organzy, nebo klasické bavlny či jiného materiálu. I přes ten se bude vůně čaje bez problémů linout do celého vašeho vozu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Jak vypadá jedna z nejděsivějších atomovek v hojném ruském arzenálu: balistická raketa Satan (R-36M) připomíná světu, čeho se bát
Události247.cz
Události247.cz
Konec známkování na prvním stupni? Nesmysl, myslí si většina Čechů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
I zkušení řidiči se na silnici dopouští mnoha chyb. Nehoda může skončit smrtí celé posádky
adbz.cz
adbz.cz
Praktická rýže v pytlíku není dobrá volba. Přispívá ke vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění