Žádné stromečky. Dokonalou vůni zajistí obyčejný sáček kvalitního čaje

                   

Zapomeňte na klasické stromečky a jiné známé vůně do auta. Většinou jsou plné chemie, což není úplně zdravé. Nebo může být jejich vůně až moc intenzivní, či se může objevit problém s tím, že brzy vyprchá. Všechny tyto starosti může hodit za hlavu ten, kdo místo jakýchkoliv standardně nabízených produktů použije ve svém autě toto.

Klasický čajový sáček

Vůně do auta může mít podobu i běžného čajového sáčku, který přinese mnohem větší užitek než jakékoliv vonné produkty, v čele s klasickými stromečky. Čaj má oproti nim výhodu v tom, že takový sáček vyjde na pár korun. Mnohdy celé balení čaje vyjde na stejné peníze, jako jeden stromeček na zpětné zrcátko.

Kladem je i to, že u čaje máte jistotu zcela přírodní vůně. Té je dosaženo použitím kvalitních sušených složek. Těmi jsou nejenom čajové lístky, ale může jít i o různé ovoce a řadu dalších věcí. I proto nabídne sáček čaje i větší rozmanitost, pokud je o vůně v autě. V podstatě můžeme klidně i mluvit i o stovkách různých variací.

Nejenom jako vůně

To, že čajový sáček provoní vaše auto, je jenom jedna z jeho několika předností. Opomíjet nelze ani ty další. Sem řadíme i to, že dokáže dobře pohlcovat nepříjemné pachy. Tedy jakýkoliv zápach, kterého se chcete zbavit. Dále neopomínejme i to, že jde o dobrý pohlcovač vlhkosti. A to se teď v zimě hodí více než kdykoliv jindy.

Na dobu 2–3 měsíců

Jeden sáček kvalitního čaje může sloužit i poměrně dlouhou dobu. Není výjimkou, že se může jednat o dobu až tří měsíců. Vždy samozřejmě záleží na jeho celkové kvalitě. A kam ho umístit? Stejně jako stromeček, také na zpětné zrcátko. A jelikož chápeme, že příliš nechcete, aby se vám zde houpal obyčejný čajový sáček, můžete ho dát do menšího dekoračního sáčku, třeba z organzy, nebo klasické bavlny či jiného materiálu. I přes ten se bude vůně čaje bez problémů linout do celého vašeho vozu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články