Zaměstnanec se nepohodl se šéfem, tak spáchal jeho autem dvacet přestupků za jeden den

Každý nemusí mít v lásce svého nadřízeného a někdy můžete cítit potřebu si s ním vyřídit účty. Nikdo však nečekal, že šéfovi přijde účet za pokutu.

                   

A nejenom za jednu, jelikož muž, který se rozhodl tímto netradičním způsobem ukázat, jak moc nemá rád svého zaměstnavatele s jeho vozem spáchal rovnou dvacet přestupků za jeden den. Vše bylo způsobeno v návalu hněvu a pravděpodobně i alkoholového opojení, když se mladý zaměstnanec rozhodl takhle svému nadřízenému oplatit jeho chování.

Co se vůbec stalo?

Pracovník ve věku 23 let se pravděpodobně cítil rozzloben na svého zaměstnavatele se sídlem v německém Engelskirchenu, a tak se rozhodl, že si vezme jeho vůz značky Ford Fiesta a šéfovi zatopí. Celý plán spočíval v tom, že měl mladík opakovaně nadměrnou rychlostí projíždět pod policejním radarem, aby se tak majiteli vozu nastřádali pokuty.

iZdroj fotografie: unsplash.com
Za jednu noc nasbíral 20 pokut za rychlost

Na úseku, kde je nejvyšší povolená rychlost 70 kilometrů v hodině si může zapsal nejvyšší dosaženou rychlost 127 km/h. Mladík projížděl pod několika radary opakovaně a často na kameru ukazoval zdvižený prostředník. Celkem se tak na policii sešlo 20 fotografií stejného vozu, a přitom na většině z nich bylo muži vidět do obličeje.

iČasto na kameru ukazoval zdvižený prostředník

Nebylo tak snadné pachatele najít

Podle slov policie bylo sice možné rozeznat obličej pachatele, nicméně nalézt vůz už nebylo tak jednoduché. Automobil byl pořízen na operativní leasing a prodejce do té doby zkrachoval, tudíž nebylo možné nalézt smlouvy o pronájmu. Nakonec so podařilo zaměstnanci příslušného městského úřadu nalézt vůz odstavený na parkovišti.

iZdroj fotografie: Pixabay
Nakonec si všechny pokuty zaplatil sám

Po nalezení automobilu bylo možné se dopátrat provozovatele vozidla – tedy společnosti, které vůz patřil a spolu s ní i konkrétního řidiče. Zaměstnanec se ke všemu přiznal, a potvrdil policii také, že auto řídil schválně rychle a s úmyslem poškodit svého nadřízeného. Všechny pokuty tak padly na hlavu pracovníka a jeho plán na pomstu tak zkrachoval.

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články