Muž zapomněl, kde zaparkoval svůj Volkswagen. Našel ho po 20 letech, celou dobu byl ve špatném patře parkoviště

Zapomenout, kam jste dali klíče od auta, je normální. Muž v důchodu ale zapomněl, kam zaparkoval své auto. Celých dvacet let žil v domnění, že mu ho ukradli.

i Zdroj fotografie: Volkswagen
                   

Je úplně normální, že člověk občas zapomíná. Například nevíte, kam jste si položili peněženku nebo kde máte klíče od domu. Muž z Německa ale zapomněl, kde zaparkoval svoje auto. Nevěděl o něm dlouhých dvacet let. Někdy se stane, že zaparkujete auto na parkovišti a zapomenete kde je. První co vás napadne je, že vám auto někdo ukradl. Nakonec ho ale nejdete a vše je v pořádku.

Své auto nenašel

Muž v roce 1997 zaparkoval svůj automobil Volkswagen Passat v patrových garážích a poté zapomněl kde ho má. Jak mohl zapomenout, kde má svoje auto není známo. Hledali ho ale dlouhých 20 let. Je to opravdu kuriózní případ, ale auto nakonec se auto našlo. Je ale pravděpodobné, že celou dobu vůz hledal ve špatném patře garáží.

iZdroj fotografie: Pexels

Myslel si, že mu vůz ukradli

Svého „Volkswagena“ usilovně hledal. Prošel celé parkoviště a snažil se vzpomenout, kde ho zaparkoval. Nakonec to ale vzdal. Zavolal policii s tím, že mu byl vůz odcizen. Celých dvacet let žil v domnění, že mu auto opravdu někdo ukradl. Úplnou náhodou byl vůz nakonec nalezen. Patrové garáže měly být zdemolovány a tak úřady informovaly všechny řidiče aut, které tam zůstaly, aby si je odvezli. Auto tam tedy opravdu bylo, jen ho nenašel.

Shledání po 20 letech

Majitel se tedy po dlouhých 20 letech vydal pro svůj automobil. Ten už ale bohužel nebyl schopný jízdy. Musel zavolat odtahovou službu a místo, aby si ho odvezl domů, nechal auto odtáhnout na vrakoviště. Volkswagen Passat po těch letech byl nepojízdný a rezavý.

iZdroj fotografie: Pexels

Tento případ je opravdu kuriózní. Jak se to mohlo stát opravdu není známo. Je ale možné, že celou dobu vůz hledal ve špatném patře parkoviště. Muž musel být v šoku, když mu úřady oznámily, aby své auto z parkoviště odvezl. Možná byl i nadšený, že se opět sveze. Po těch letech ale už nemohl počítat s tím, že bude automobil pojízdný.

Na jakém druhu parkoviště se vám stalo, že jste nemohli najít svoje auto?

Zdroj: Independent

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Tomáš Englas

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Jak vypadá jedna z nejděsivějších atomovek v hojném ruském arzenálu: balistická raketa Satan (R-36M) připomíná světu, čeho se bát
Události247.cz
Události247.cz
Konec známkování na prvním stupni? Nesmysl, myslí si většina Čechů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
I zkušení řidiči se na silnici dopouští mnoha chyb. Nehoda může skončit smrtí celé posádky
adbz.cz
adbz.cz
Praktická rýže v pytlíku není dobrá volba. Přispívá ke vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění