Zážitková jízda Teslou – jako dárek, pro teambuilding i na svatbu

                   

Milujete auta, moderní techniku a především Teslu? Tento automobil 21. století si máte možnost užít i bez toho, abyste si pro něj museli pořizovat novou garáž.

Projekt Teslička.cz – to je zážitková jízda Teslou, půjčovna aut na svatbu stejné značky, teambuildingové aktivity s Teslou a další firemní aktivity, ale též zážitky pro muže (třeba dárek pro manžela). Oblíbenou je i offroad zážitková jízda autem Teslou Model X. Zapůjčení Tesly je možné na den i na týden, avšak využít lze i smluvní přepravu Teslou po České republice či do zahraničí. Možností, jak si tento vysněný automobil užít a vyzkoušet, nabízí Teslicka.cz nesčetně.

Zážitkové jízdy Teslou

Chcete zažít fantastický zážitek jízdy v Tesle? Pouze díky projektu Teslička.cz máte možnost vyzkoušet si i u nás v ČR jízdu v modelech Tesla S, X a 3. Užijete si komfortní a vzrušující jízdu. Na vlastní kůži zažijete exkluzivní jízdní vlastnosti vozu, třeba zrychlení z 0 na 100 km za pouhé 3 vteřiny, či přetížení 1G. Jestli budete řidičem, nebo spolujezdcem, to je zcela na vás. Zážitkovou jízdu si lze užít na vlastní kůži i ji věnovat jako dárek. A svést se samozřejmě máte možnost s oslavencem. Zážitek však jde ještě vystupňovat. Co byste řekli na noc v Tesle? Pro mnohé je to možná k neuvěření, ale Tesla se dá dokonce přestavět na lůžkovou úpravu a užít si v ní lze komfortní nocleh – individuálně i v páru.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz

Svatba s Teslou

Teslou se dokonce svezete i na vlastní svatbu. Chcete se předvést před nevěstou? Nebo naopak před ženichem? Případně před svatebčany obecně? Teslu si lze zapůjčit jako svatební vozy. Teslička.cz – to je též půjčovna aut na svatbu.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz

Tesla na firemní akce

Velké oblibě se nabídka Teslička.cz těší, pokud jde o její využití pro firemní akce, teambuildingové aktivity či teambuildingové hry. Chcete překvapit zaměstnance? Šokovat je a připravit pro ně nezapomenutelný zážitek? Posaďte je za volant Tesly. Automobil totiž máte možnost nejen prezentovat, ale nechat si jej zaměstnanci i vyzkoušet. Dokonce v extrémních podmínkách. Testovací polygon umí Teslička.cz přivézt i přímo k vám.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články