Zážitková jízda Teslou – jako dárek, pro teambuilding i na svatbu

                   

Milujete auta, moderní techniku a především Teslu? Tento automobil 21. století si máte možnost užít i bez toho, abyste si pro něj museli pořizovat novou garáž.

Projekt Teslička.cz – to je zážitková jízda Teslou, půjčovna aut na svatbu stejné značky, teambuildingové aktivity s Teslou a další firemní aktivity, ale též zážitky pro muže (třeba dárek pro manžela). Oblíbenou je i offroad zážitková jízda autem Teslou Model X. Zapůjčení Tesly je možné na den i na týden, avšak využít lze i smluvní přepravu Teslou po České republice či do zahraničí. Možností, jak si tento vysněný automobil užít a vyzkoušet, nabízí Teslicka.cz nesčetně.

Zážitkové jízdy Teslou

Chcete zažít fantastický zážitek jízdy v Tesle? Pouze díky projektu Teslička.cz máte možnost vyzkoušet si i u nás v ČR jízdu v modelech Tesla S, X a 3. Užijete si komfortní a vzrušující jízdu. Na vlastní kůži zažijete exkluzivní jízdní vlastnosti vozu, třeba zrychlení z 0 na 100 km za pouhé 3 vteřiny, či přetížení 1G. Jestli budete řidičem, nebo spolujezdcem, to je zcela na vás. Zážitkovou jízdu si lze užít na vlastní kůži i ji věnovat jako dárek. A svést se samozřejmě máte možnost s oslavencem. Zážitek však jde ještě vystupňovat. Co byste řekli na noc v Tesle? Pro mnohé je to možná k neuvěření, ale Tesla se dá dokonce přestavět na lůžkovou úpravu a užít si v ní lze komfortní nocleh – individuálně i v páru.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz

Svatba s Teslou

Teslou se dokonce svezete i na vlastní svatbu. Chcete se předvést před nevěstou? Nebo naopak před ženichem? Případně před svatebčany obecně? Teslu si lze zapůjčit jako svatební vozy. Teslička.cz – to je též půjčovna aut na svatbu.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz

Tesla na firemní akce

Velké oblibě se nabídka Teslička.cz těší, pokud jde o její využití pro firemní akce, teambuildingové aktivity či teambuildingové hry. Chcete překvapit zaměstnance? Šokovat je a připravit pro ně nezapomenutelný zážitek? Posaďte je za volant Tesly. Automobil totiž máte možnost nejen prezentovat, ale nechat si jej zaměstnanci i vyzkoušet. Dokonce v extrémních podmínkách. Testovací polygon umí Teslička.cz přivézt i přímo k vám.

iZDROJ FOTOGRAFIE: teslicka.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nová turecká naváděná raketa pro dron zasáhne cíl nadzvukovou rychlostí do vzdálenosti až 150 km, zdolat může leckterou obranu
Události247.cz
Události247.cz
Lidé o víkendu vítali jaro, zima ale ještě neřekla poslední slovo
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Chytré hodinky a další zařízení mohou člověka zabít. Nový výzkum odhalil rizikovou skupinu těchto přístrojů
adbz.cz
adbz.cz
Kontejnerové domy: 10 výhod