Fiat překvapil a po 15 letech výrazně změnil své logo. Prozradily ho fotky nových modelů

Evropský trh se může brzy těšit na rozšíření nabídky vozidel od Fiatu. Zákazníci si budou moci vybrat i omlazený Fiat 500X nebo Tipo, na nichž jsou menší změny.

i Zdroj fotografie: Fiat
                   

Každá automobilka se musí posouvat kupředu, aby se udržela na trhu a svým zákazníkům nabídla to, co chtějí. Modernizace, lepší vzhled a úprava technických parametrů s velikou pravděpodobností potěší mnoho fanoušků automobilky Fiat. Nyní se tato automobilka rozhodla představit pro evropský trh omlazený Fiat 500X a Tipo, na nichž proběhly menší změny.

Změny na 500X

Když se podíváte na fotografie, jako první vás s velikou pravděpodobností zaujme logo, které je nové a zcela jiné. Na upravené přední masce je totiž nyní místo loga Fiat jednoduše napsáno 500. I ze zadní části vozidla zmizelo logo Fiat a bylo nahrazeno nápisem této italské značky. Umisťovat na zadní část auta nápisy místo loga se stalo trendem dnešní doby a mnoho automobilek se do tohoto trendu již zapojilo.

iZdroj fotografie: Fiat

Zákazníci si budou moci Fiat 500X zakoupit v základní (Club) nebo vyšší výbavě (Cross a Sport). V základní Club výbavě dostanou vozidlo s 16″ koly z lehkých slitin, klimatizací, tempomatem a 7″ dotykovým displejem. Interiér vozu je téměř beze změny a přístrojová deska zůstává stále hezky červená, což ladí s celkovou barvou auta. Vyšší stupeň výbavy Cross a Sport má úpravu Dolcevita, díky níž zákazník získá plátěnou posuvnou střechu.

iZdroj fotografie: Fiat

Nový Fiat Tipo

Fiat Tipo bude v roce 2022 nabízen ve 4 stupních výbavy, které jsou pojmenovány jako Tipo, City Life, City Cross a Cross. V základní výbavě Tipo si zákazník přijde na adaptivní tempomat, nová 16″ kola z lehkých slitin, elektrická vyhřívaná boční zrcátka a 7″ dotykový displej. U vyšší, ale zároveň dražší výbavy s názvem City Life jsou kola 17″ z lehkých slitin, Full LED přední i zadní světla, 7″ digitální přístrojový panel, elektricky nastavitelná bederní opěrka u řidiče a mlhová světla. U Tipo Cross si lze všimnout výraznějšího designu.

iZdroj fotografie: Fiat

Okolo nárazníků má ochranné plasty a na střeše stříbrné nosiče. Ve standardní výbavě tohoto vozidla naleznete parkovací senzory vpředu i vzadu, s parkováním a couváním vám navíc pomůže couvací kamera a hezký design doplňují i boční zrcátka v barvě karoserie. V nabídce nově naleznete i Tipo Cross kombi s větším kufrem (550 litrů). Výbava Tipo Cross kombi je téměř totožná jako u hatchbacku.

Co si myslíte o těchto zmodernizovaných modelech?

Zdroj: Fiat

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Bez Západu by Rusko bylo bez moderních zbraní, samo je totiž vyrobit neumí. Užívá techniku Francie, Německa i dalších zemí
Události247.cz
Události247.cz
Taxík levnější než jízda autobusem: Důchodci nemají ani ponětí, že jim stát poskytne dopravu kamkoliv za pár korun
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejděsivější místo na planetě: Přístup sem má jen pár lidí, běžný člověk by téměř s jistotou zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Psi, které je téměř nemožné vychovat: Některá plemena pro poslušnost nemají předpoklady, mnoho lidí to před koupí neví