Carvago – konečně solidní prodejce aut

Máte zájem o koupi nového automobilu, ale bojíte se, že se stanete obětí neférového jednání ze strany prodejců ojetých automobilů a autobazarů?

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Chcete si konečně koupit ojetý automobil, který nemá skryté vady a na který se budete moci skutečně spolehnout? Je tohle všechno možné najít na jednom místě a pomocí pár kliknutí?  Ano! Právě pro Vás je tu největší online tržiště automobilů – platforma Carvago , která přináší nové možnosti jak nakoupit ojetá auta z dovozu.

Carvago je celoevropská platforma, která splňuje normy evropské legislativy. Již úspěšně operuje v šesti evropských zemích, přičemž v dohledné době plánuje díky svému úspěchu expandovat do dalších zemí. Na svých webových stránkách nabízí více než 700.000 vozů z celé Evropy. Carvago se soustředí na dovoz ověřených automobilů ze zahraničí a nabízí jejich prodej rychle, jednoduše a hlavně bezpečně.  Konečně můžete nakupovat ojeté vozy bez rizika, pohodlně online, během několika kliknutí. Hlavní důraz je při prodeji kladen především na vysokou míru kontroly prodávaných vozů a jejich důkladné prověření.

Inovace, transparentnost a kompletní servis

Online tržiště ojetých vozů Carvago mění standardy automobilového trhu a snaží se zákazníkům poskytnout inovativní službu nákupu ojetých vozidel, která je dostupná, certifikovaná a snadno použitelná. Jeho cílem je co možná největší transparentnost směrem ke spotřebiteli. Proto, že Carvago vozy na rozdíl od autobazarů nevlastní, nemusí zákazníky tlačit ke koupi konkrétních modelů a nabízí zákazníkům pouze vozidla nejvyšší kvality. Zároveň usnadňuje celý proces nákupu vozu kompletním servisem směrem k zákazníkovi, který zahrnuje jak revizi vozidla, tak také jeho pojištění, možné financování úvěrem, a to i v případě vozů zakoupených v zahraničí, až po jeho přistavení k domovním dveřím zákazníka.

Car audit a co víc?

Na začátku procesu jsou všechny prodávané automobily podrobeny vyčerpávající analýze Car auditem, tak, aby se k zákazníkovi dostaly pouze automobily v perfektním stavu, bez skrytých závad. Žádné z nabízených automobilů není starší než 8 let a nemá najeto více než 160 tisíc kilometrů. Naši technici přesně vědí, na co se při kontrole jednotlivých modelů automobilů zaměřit a kontrolují vše od motorových vlastností po hloubku laku.  Na všechny námi prodávané vozy se navíc vztahuje 12 ti měsíční záruka, kterou lze prodloužit až na 5 let. Díky tomu, že Carvago vozidla před prodejem koncovému zákazníkovi od prodejce vykoupí, je zaručena možnost vrácení automobilu bez udání důvodu do 14 dnů od jeho koupě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí
adbz.cz
adbz.cz
Trvalo pár let, než mu „vyrostla první židle“. Geniální –⁠ přitom stačí k novému stromku přidělat formu a chvíli počkat