- Domů
- PR články
- Ojetina za pár korun, v nečem lepší než Škoda Octavia. Dveře se dají přežít, ale ta věc s motorem je horší
- Diskuze
Diskuze: Ojetina za pár korun, v nečem lepší než Škoda Octavia. Dveře se dají přežít, ale ta věc s motorem je horší
25. června 2026