Diskuze - Prodali dům za miliony a koupili obytný vůz. Teď jezdí po Americe, pracují na dálku a říkají, že je to nejluxusnější způsob života

Diskuze: Prodali dům za miliony a koupili obytný vůz. Teď jezdí po Americe, pracují na dálku a říkají, že je to nejluxusnější způsob života

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články