Jak ušetřit peníze při tankování pohonných hmot? Lze natankovat až polovinu nádrže zdarma

Pohonné hmoty jsou neustálým výdajem pro ty, kteří jezdí autem. Existují však jednoduché způsoby, jak na tankování ušetřit.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tankování paliva je běžnou součástí života všech lidí, kteří využívají automobilovou dopravu. Ceny pohonných hmot každým dnem rostou a na některých čerpacích stanicích mohou dosahovat abnormálních cen. Každý řidič určitě někdy přemýšlel, jak by se dalo ušetřit na palivu. Pravděpodobnost, že pohonné hmoty budou zlevňovat, není příliš vysoká, a proto je důležité najít jiný způsob úspory na palivu.
Jak ušetřit na palivu

Kromě takových možností, jako je porovnávání cen a tankování na těch nejlevnějších benzinových pumpách, jsou i jiné účinné metody, jak ušetřit. Jednou z nich jsou například věrnostní karty u různých společností s pohonnými hmotami. Jak to ve skutečnosti funguje? Stačí si zjistit informace o věrnostním programu čerpací stanice, u které běžně tankujete. Řada z nich nabízí karty, které vám zajistí například levnější palivo, sbírání bonusových bodů a následné slevy, soutěže o různé poukazy a další výhody.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Tankovací karta Shell

Shell má své benzinové pumpy po celé Evropě a je známá kvalitním palivem. Věrnostní palivová karta vám může u této společnosti zajistit mnoho výhod, mezi které patří tankování se slevou, možnost platby mobilem nebo přímo kartou a lze využít i k platbě jídla nebo mytí automobilu. Přestože okamžitá sleva na palivo nepůsobí při jednom tankování jako výrazná úspora, za rok používání se může částka vyšplhat například na hodnotu celé nádrže, což není zrovna zanedbatelné.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Palivová karta OMV

OMV nabízí u tankovací karty podobné výhody jako ostatní benzínové pumpy. Má funkci proti zneužití karty, celoevropskou asistenční službu, mytí vozidel a další. Asistenční služba funguje nonstop a zajišťuje kompletní servis včetně odtahu vozidla. Vyúčtování vám OMV pošle jednou měsíčně, pro přehlednost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 7639 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Největší vojenská letadla, u kterých je záhadou, že se vůbec vznesla do vzduchu. Moderní obři vážící stovky tun
Události247.cz
Spolek Kappa Omega zmizel ze seznamu podporovaných aktivit Právnické fakulty. Feri údajně obtěžoval i studenty právnické fakulty
VědaŽivě.cz
Sonda Perseverance a její úžasné záběry Marsu. Takový druh snímku ještě nikdy nebyl pořízen
adbz.cz
Deset přírodních metod, jak vypudit pavouky z bytu jednou provždy a bez chemie. Už žádné pavučiny ani hrůza v očích