Jak vybrat dodávku pro úspěšné podnikání? FIAT Ducato je skvělá volba

                   

Společnost Strojservis přináší skvělá řešení pro vaše podnikání v podobě užitkových vozů značky FIAT Professional. Strojservis je nejen prodejcem výkonných dodávek a užitkových vozů, ale také nabízí špičkovou poprodejní péči. Kromě toho dokáže připravit přestavbu užitkového vozu přesně podle vašich potřeb. Pojďme se podívat, jaká řešení pro vás Strojservis společně s FIAT Professional připravil. Zároveň projdeme nejdůležitější faktory, podle kterých byste se měli při vybírání dodávky rozhodovat.

i

Rozpočet hraje při vybírání dodávky hlavní roli

Ať už kupujete své první užitkové vozidlo, vyměňujete stávající, nebo rozšiřujete svůj vozový park, rozpočet bude pravděpodobně nejdůležitějším faktorem. Zjistěte, kolik si můžete dovolit utratit za svou novou dodávku. Další faktor spočívá v provozních nákladech vozidla a výdajích za servis. Například větší dodávka spotřebuje více paliva a pravděpodobně bude mít také nákladnější pojištění. Malé dodávkové vozy bývají levnější, ale mají omezenou kapacitu a uvezou menší a lehčí náklad. I když můžete mít pocit, že pořizovací náklady vozu přesahují vaše finanční možnosti, stále pro vás existuje spoustu možností. Můžete například požádat o podnikatelský úvěr na pokrytí nákupu nebo se podívat na možnosti financování vozidla. Zcela novou dodávku lze pořídit překvapivě levně, pokud využijte nabídku skladových a předváděcích vozů.

Na co bude dodávka pro vaše podnikání určena?

Jaké náklady bude dodávka přepravovat? Kolik lidí bude dodávka převážet? Bude dodávka jezdit krátké, nebo dlouhé trasy? O dodávce možná zatím uvažujete jen jako o prostředku, který přepravu náklad, zboží, materiál, nebo pracovníky a jejich nářadí. Ale ve skutečnosti může užitkový vůz existovat v řadě variant. Z minibusu může těžit škola nebo pečovatelský dům; chovatel psů nebo člověk, který se živí jejich hlídáním, bude potřebovat přepravní prostor oddělený pevnou přepážkou; hudební skupina potřebuje dodávku k přepravě sebe i svých nástrojů na koncerty.

Fiat Ducato Minibus i

Zvažte také terén, kterým bude vaše nová dodávka jezdit. Pokud má řidič a cestující jezdit na dlouhé vzdálenosti, bude rozhodujícím faktorem také komfort v kabině. V tu chvíli oceníte dodávku s ergonomickými sedadly, klimatizací, rádiem a dalšími komfortními prvky.

i

Pokud bude váš užitkový vůz jezdit po stavbách nebo v zemědělských oblastech, bude muset drsný terén. Naštěstí existují užitkové vozy s pohonem všech kol, například právě zmíněné Ducato.

Budou pro vaši dodávku dostupné náhradní díly a spolehlivý servis?


Ve všech případech je také důležité zvážit dostupnost servisu a náhradních dílů. Čím déle bude bude vaše vozidlo stát, tím déle budete platit za náhradní řešení. Se společností Strojservis se můžete spolehnout, že bude váš vůz zpět na silnici v nejkratší možné době.

Kolik dodávka uveze? FIAT Ducato patří mezi šampióny

Po rozpočtu by měla být největším rozhodovacím faktorem nosnost vaší nového dodávky. Když si koupíte dodávku, ujistěte se, že víte, kolik váží a jaká je její maximální kapacita. Přetížení vozidla může vést k pokutám nebo dokonce zabavení vozidla.

Fiat Ducato Nákladový prostor iSamozřejmě je také dobré vědět, jak rozměrný náklad budete přepravovat. Šampionem mezi dodávkami je FIAT Ducato, který v nejdelší verzi pojme až 17m3 nákladu. Ten může vážit až 2,2 tuny. Se spolehlivými naftovými motory nebo jednotkami na plyn přináší skvělý poměr ceny a užitného výkonu. Je ideální pro přepravu nábytku, zboží a převážení větších nástrojů a vybavení.  Pokud zvolíte 9stupňový automat, získáte nejlepší převodovku v této třídě vozidel. Specifické požadavky vašeho podnikání určitě uspokojí jedna z více než 10 000 konfigurací. Samozřejmě nechybí možnost pohonu 4×4 nebo výběr z mnoha doplňků a příslušenství, které usnadní přepravu a zpříjemní jízdu.

Co když potřebuji menší dodávku?

Kromě výše uvedeného vozu FIAT Ducato má Strojservis v nabídce ještě trojici dalších pracovních vozidel. Malé dodávky jsou o něco větší než standardní MPV, s prostorem vzadu, který nese malou sadu pracovních nástrojů nebo výběr dodacích balíků. FIAT Professinal má k dispozici obratné Doblò  nebo všestranné Fiorino. Městské dodávky, jako třeba obratné Talento, které se pohybují v úzkých uličkách, těží z posuvných dveří na straně vozu, takže zboží může být vyloženo na přímo na chodník.

i

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru užitkového vozidla a mnoho podnikatelských úspěchů v roce 2020.

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články