Když manipulační technika, tak od STILL – firmy, která má náskok

                   

Správně zvolená manipulační technika zvyšuje efektivitu a snižuje finanční náklady mnoha společností. Ten svůj náskok před konkurencí získáte, když si za partnera pro dodávky manipulační techniky zvolíte firmu, která je vždy několik kroků před konkurencí. Oslovte STILL.

Společnost STILL není jen prestižním dodavatelem manipulační techniky, ale i inovátorem v tomto oboru. Velice jasně si totiž uvědomuje, že technologický náskok se odráží na finanční a časové efektivitě zákazníků, kteří její manipulační techniku používají. STILL nabízí konkurenční výhodu každému, kdo se rozhodne právě pro stroje této značky, a všem říká: „Srovnej si to“. Pojďme se i v tomto článku podívat na zajímavé inovace, které STILL svým zákazníkům nabízí, a jež jsou zcela bezkonkurenčními. Protože STILL, to není jen kvalitní manipulační technika, ale i přidané hodnoty a VIP služby pro každého zákazníka bez rozdílu.

Srovnej si to poprvé: Olověné vs. Li-Ion baterie pro elektrické vysokozdvižné vozíky

Budoucnost patří Li-Ion, tedy lithium-iontovým akumulátorům. A ve STILL jsou opět napřed. Své elektrické vysokozdvižné vozíky dodávají nejen s klasickou olověnou baterií, ale i ve verzi s baterií Li-Ion.

Lithium-iontové baterie do VZV nabízí při stejném objemu více energie. Zatímco olověná baterie zvládne zhruba 25 Wh/kg, Li-Ion baterie při stejné velikosti 90 ž 190 Wh/kg. To ji předurčuje k delšímu provozu bez nabíjení, ale i k delší životnosti, protože se snižuje množství nabíjecích cyklů baterie. Jako firma máte menší prostoje a nejspíše ušetříte i pokud jde o množství potřebné manipulační techniky pro váš provoz. Nebo minimálně menšího množství náhradních baterií.

Dalším problémem je i tzv. sulfatace u olověných akumulátorů, která výrazně zkracuje jejich životnost a tím zvyšuje vaše náklady. Jde o vznik krystalů síranu olovnatého (PbSO4) na elektrodách.

TIP: STILL nabízí speciální službu desulfatace

Zatím v plzeňském a karlovarském regionu poskytuje STILL rovněž speciální službu desulfatace. Baterie tak dostane šanci na druhý život díky tomu, že se obnoví její kapacita a zvrátí se proces sulfatace. Nejdříve je baterie zformátována pomocí „chytré“ nabíječky. Tento proces probíhá až dva dny a jeho součástí je i transformace síranu olovnatého na neškodnou podobu. Následně technici prověří napětí a hustotu elektrolytu a baterii dají opět do 100% stavu. STILL nabízí formátování až 10 baterií najednou.

Srovnej si to podruhé: Čistá vs. znečištěná manipulační technika

Čištění vysokozdvižných vozíků na klíč je poměrně novou službou STILL. Jde o vynález české pobočky firmy, který změnil problematické, zdlouhavé a neekologické čištění vysokozdvižných vozíků na ekologické mytí vozíků.

Věřili byste, že s manipulační technikou nemusíte nikam jezdit a myčka VZV přijde přímo za vámi do provozu? Přesně tak český vynález ekologického mytí manipulační techniky funguje.Neriskujete pokuty za nesprávné nakládání s vzniklým odpadem při mytí. Mobilní myčka VZV si s sebou vozí i vlastní čističku odpadních vod a postará se nejen o šetrné a pečlivé mytí, ale i ekologickou likvidaci odpadu.

Myčka VZV je zcela nezávislé zařízení na napojení k elektrickému zdroji i k vodě. Jde o zcela samostatně fungující jednotku. Objednáte si ji jako službu a nemusíte své zaměstnance odklánět od jejich práce. O vše se postará profi tým myčky STILL. U vašeho dodavatele manipulační techniky totiž vědí, že čisté stroje mají delší životnost a bezproblémovější provoz než ty, o které se nepečuje.

Srovnej si to potřetí: Trvalá udržitelnost vs. ekologické ignorantství

STILL je firmou, která dbá o trvale udržitelný rozvoj a chovat se šetrně k životnímu prostředí umožňuje i vám. Ať již je to snaha o ekologičtější přístup k využívání olověných baterií díky desulfataci, přechod na ekologičtější Li-Ion baterie, nebo ekologické mytí manipulační techniky. Chcete přeci svým dětem na otázku, „Kam to pak lijete, táto?“ odpovědět s čistým svědomím. Protože naše děti se o to, kde a v čem budou žít, zajímají stále více.

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články