Lamborghini Huracán s nájezdem přes 300 tisíc je na prodej. Cena překvapí

                   

Vozy Lamborghini Huracán jsou výjimečné svým designem, svými výkony, ale pochopitelně také cenou. Kdo si takové auto pořídí, málokdy ho má na běžné cestování. Buď ho má doma ve sbírce, nebo se s ním jede čas od času projet. A tomu také odpovídá kilometrový nájezd, který tyto vozy mají. I když, je tu jedna výjimka.

Na prodej je Lambo s nájezdem přes 300 tisíc kilometrů

Tou výjimkou je Lamborghini Huracán, které patřilo autopůjčovně. A je jasné, že když bylo vlastněno za účelem půjčování, nebude jeho kilometrový nájezd nijak malý. A to jasně potvrzuje údaj na tachometru, který ukazuje, že auto má najeto přes 300 tisíc kilometrů.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Tento stav najetých kilometrů je zcela unikátní, jelikož obecně nemáme sportovní auta spojena s nějakou velkou spolehlivostí a výdrží. Málokdo čeká, že by takové auto takto vysoký kilometrový nájezd zvládlo. A jak se ukazuje, je to skutečně reálné.

Pět let starý automobil

Za jak dlouho zvládlo Lamborghini Huracán najet přes 300 tisíc kilometrů? Během celkem krátké doby. Aktuálně jde o vůz 5 let starý. Je tedy jasné, že v autopůjčovně byl o tento model celkem solidní zájem, když se s ním za rok najelo kolem 60 tisíc. U většiny lidí je běžný kilometrový nájezd auta čtyřikrát až pětkrát menší.

Za kolik se prodává?

Pokud byste snad zatoužili vlastnit Lamborghini Huracán, a hledáte nějaké ojeté, může to být klidně i tento model. Tedy pokud si připravíte částku 130 tisíc amerických dolarů. Tedy více než 3 miliony korun českých. Nutno říci, že jde o sumu celkem vysokou. A nejenom proto, že má auto tak velký kilometrový nájezd.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Co mu do karet příliš nenahrává, to je fakt, že sloužilo jako auto v půjčovně. To znamená, že se za volantem vystřídalo mnoho řidičů s různými návyky a jízdními styly. A co může vadit nejvíce, to je fakt, že když máte půjčeno cizí auto z půjčovny, tak se k němu málokdy chováte stejně, jako by bylo vaše vlastní. Zvláště u tohoto modelu, kde z něho budete chtít dostat vše, co nabízí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?