Desítky legendárních BMW, Mercedesů a Porsche objevených v betonovém bunkru. Majitel moc dobře ví, proč je má tak střežené

Jestliže jste milovníkem legendárních vozidel, jistě vás potěší tento objev. Vlastník si vozidla pečlivě uschoval do garáže, která vypadá spíše jako betonový úkryt.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem GTboard
                   

Existuje stále mnoho lidí, kteří již několik let sbírají auta, která se jim velice líbí a rádi by si je někam uschovali. Pokud je uschovají, mají velikou šanci, že za několik let budou majiteli legendárních kousků. V této době je hned několik vozů, které jsou velmi vzácné a pokud je uvidíte, máte veliké štěstí. Jeden majitel si svá vozidla pečlivě ukryl do garáže, ale místo připomíná spíše betonový úkryt. Nejdříve dal na sociální sítě jen pár fotek, ale po nějakém čase jich dodal o něco více.

Místo vypadá jako betonový bunkr

Většina lidí se snaží svá vozidla uschovat na suchém místě, které je ukryté před negativními vlivy. Tento muž se rozhodl, že svou sbírku legendárních vozidel bude mít na místě, které vypadá jako betonový bunkr. Většina z nich je přikryta plachtou, ale jsou zde i ty, která jsou zanesená větší vrstvou prachu. Pro mnoho automobilových nadšenců může být pohled na takovou sbírku úžasný.

Tajné místo schovaných aut

Nikdo netuší, kde byly fotografie pořízeny. Jedinou dostupnou informací je to, že člověk, který je majitelem sbírky těchto legendárních aut, je schovává na jednom místě poblíž Tbilisi v Gruzii. Mezi pověstnými klasikami naleznete legendární modely BMW, Mercedes s označením M a AMG nebo Porsche 911 GT3. Již od pohledu je vidět, že jsou v dobrém stavu a majitel věděl, že tyto moderní klasiky bude vhodné uschovat na bezpečném místě. Když se fotografie dostaly na sociální sítě, lidé je začali hojně sdílet.

Legendární vozidla, která jsou i dnes moderní

Nejenom BMW a Mercedes zaujímají místo v této garáži. K vidění je zde i BMW M3 e30, M3 e36, M5 e34, Mercedes E500 W124, Mercedes E 55 AMG generace W210 a W211, Lancia Delta HF Integrale, AC Schnitzer ACS3 ART, Mercedes CLS55 AMG IWC Ingenieur Edition a E55 AMG, Lorinser 560 SEL W126, Mercedes S600 W140 a SL 60 AMG R129, Corvette ZR1, Maybach 57S, Alpina e36 B3 3.2 Cabrio.

Co byste udělali s těmito auty, kdybyste byli jejich majitelem?

Zdroj: GTboard

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy