Mechanik si ve své garáži postavil exklusivní limuzínu Tesla Model S, co na ní říkáte?

                   

Originální vůz pro podnikatele i milovníky luxusu

Ať už jste podnikatelé, kteří se živí pronájmem luxusních vozů pro novomanžele na jejich plánované svatbě nebo jste lidé, milující krásné a luxusní vozy, určitě vás zaujme tato jedinečná limuzína od Modelu S!

V roce 2015 se zrodila v dílně neznámého mechanika tato luxusní limuzína, poháněná čistě elektrickým motorem, poháněný původními akumulátory o kapacitě 85 kWh. Luxusní limuzína vycházející ze sériově vyráběného Modelu S, nabízí svému novému majiteli nevšední zážitek z cestování. Vůz je téměř jako nový, na tachometru má najeto pouhých 241 kilometrů.

Co stálo za zrodem tohoto prototypu

Prvotní plán, stojící za výrobou luxusní limuzíny, byl čistě z marketingového hlediska. Automobil je nyní téměř hotový, přibližně z devadesáti procent. Prodejce nabízí vůz k prodeji v této fázi, kdy si nový majitel může další detaily upravit dle svých potřeb, popřípadě se nový majitel může s výrobcem domluvit o dokončení modelu za předem dohodnutých podmínek a ceny.

Nabízí tento model také typickou výbavu limuzín?

Nedílnou součástí dobře vybavené limuzíny je bezpochyby dobře vybavený minibar v podobě lednice s dobře vychlazeným šampaňským a spoustou ovoce. Majitel této Tesly neukazuje více fotografií, proto se můžeme pouze domnívat, jak vybavený je model uvnitř.

Za kolik se prodává

Na ebay byla vyvolávací cena stanovena na 80 400 dolarech, v přepočtu na 1,74 milionu korun. Paradoxně je tento originální prototyp levnější, než stála původní podoba Modelu S 85, která startovala na částce 88 000 dolarů, v přepočtu 1,9 milionu korun.

Jak se vám líbí a kolik byste za ní byli ochotni utratit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články