Žena nechala auto zaparkované u lesa. To se ale pokusil odcizit vskutku podivný loupežník

Vskutku nečekaný loupežník se v americkém městě Tennessee pokusil ukrást auto zaparkované u lesa. Naštěstí škody nebyly příliš velké.

i Zdroj fotografie: Škoda
                   

V americkém městě Tennessee se v posledních dnech odehrál vskutku kuriózní případ pokusu o krádež auta. Poškozenou byla mladá učitelka z mateřské školy, Mary Jane Yarbro, která svůj vůz nechala zaparkovaný u lesa. Když se poté vrátila z krátké procházky se psem, čekalo ji vskutku velmi nemilé překvapení. V jejím autě totiž seděl medvěd a rozhodně nepůsobil dojmem, že by se ho chystal opustit.

Nečekaný návštěvník vozidla

Vše začalo jako obvykle. Mary Jane pracuje jako učitelka v mateřské školce, a tak si jako každé ráno před prací zajela autem k nedalekému lesu, kde se prošla se svým psem. Poté měla v plánu odvézt psa domů a vydat se do práce. K jejímu překvapení byl však její vůz téměř odcizen, a to vskutku nečekaným zlodějíčkem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když se totiž vracela z procházky, všimla si, že její auto stojí nějak podivně posunuté do cesty. A rozhodně nebylo prázdné. Někdo by nejspíše čekal běžného zloděje vozů, jakých je v Americe spousta. Když však tato žena přišla blíže, překvapením téměř oněměla. Na předním sedadle jejího auta totiž seděl velký hnědý medvěd a vůbec nepůsobil dojmem, že by se chystal odejít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přivolaná policie zakročila včas

Mary Jane netušila, co v takové situaci dělat. Měla totiž strach o vlastní život i o život svého psa, který na medvěda v autě nepřetržitě štěkal a vrčel. Zavolala tedy policii a celou situaci jim vysvětlila. Strážníci tak dorazili do 15 minut a společnými silami se jim povedlo medvěda vyhnat zpět do lesa. Mary Jane mezitím vše stihla zachytit na kameru a toto záchranné video má na sociálních sítích již celou řadu shlédnutí, sdílení a také ohlasů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv se však medvěda podařilo vyhnat bez větších problémů a bez újmy na zdraví kteréhokoliv z účastníků celé věci, toto divoké zvíře stihlo poškodit automobil. Podle slov vystrašené ženy se medvědovi podařilo rozbít palubní desku, vytrhnout airbag a zlomit loketní opěrku. Přiznává však také, že kdyby auto nezaparkovala v těsné blízkosti lesa a nenechala jej odemčené, nic z toho by se nemuselo stát. Hlavní však je, že ona a její pes jsou v pořádku a medvědovi se rovněž nic nestalo.

Zdroj: 13WMAZ

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články