Nejhorší předjíždění roku. Většího blázna za volantem jsme tu neměli, karma ho ovšem pohotově vytrestala

Bezohledný a nebezpečný manévr předvedl na dálnici řidič Volva, který předjížděl dva kamiony zprava a následně narazil do svodidel.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bezohlední řidiči způsobí špatným předjížděním nespočet nehod. Čím vyšší má automobil rychlost, tím delší je brzdná dráha v případě potřeby. Jeden takový nebezpečný kousek předvedl řidič osobního automobilu, který se rozhodl porušit hned několik pravidel silničního provozu najednou. Začal předjíždět dva nákladní vozy, a aby toho nebylo málo, namísto klasického vybočení si to namířil kolem jedoucích náklaďáků z opačné strany.

Bezohledná jízda dovedla řidiče Volva až do svodidel

K vážné dopravní nehodě došlo na rovném úseku dálnice, kde se bezohledný řidič rozhodl předjíždět velmi nebezpečným způsobem. Majitel osobního automobilu značky Volvo tak moc pospíchal do svého cíle, že si neuvědomil riziko při předjíždění. Nejprve předjížděl podle pravidel, tedy prostřednictvím levého pruhu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po několika objetých automobilech však narazil na překážku. Přímo před ním totiž jedno nákladní auto předjíždělo velký kamion. Předjíždění těchto velkých kolosů většinou trvá déle než objíždění osobních aut. Majitel Volva se rozhodl, že nebude čekat a cestu si zkrátí jiným způsobem. Začal předjíždět oba kamiony najednou, ale z pravé strany. Při tom porušil hned několik pravidel silničního provozu.

Nejprve narazil do projíždějícího vozidla a poté do svodidel

Po předjetí náklaďáku však celou situaci nezvládl, narazil do jednoho z vozů a následně skončil ve svodidlech. Nebezpečné a bezohledné předjíždění se majiteli Volva velmi nevyplatilo. Celý incident totiž zachytila palubní kamera jednoho z projíždějících vozidel. Video se následně dostalo na internet, kde nebezpečný řidič sklidil pořádnou kritiku. Kromě pokuty mu hrozí také zákaz řízení.

Zdroj: STOP CHAM YouTube kanál

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články