Nejenom Cybertruck. Ve formě modelu přichází také Lamborghini

                   

Když se před pár dny objevila zpráva, že Tesla Cybertruck míří do prodeje za směšně nízkou cenu, mnoho lidí nechápalo. Pochopitelně však nešlo o reálné auto, ale jenom o model na dálkové ovládání. S ním přišla společnost Hot Wheels. Došlo tak k poměrně zajímavé situaci, jelikož model Cybertruck je na trhu podstatně dříve, než tomu bude v případě reálného vozu od Tesly. K dispozici budou dvě modely, a to menší v měřítku 1:64, nebo větší v měřítku 1:10.

Máte raději Lamborghini

A co takhle si splnit sen a koupit si Lamborghini? Že na něj nemáte? Podle nás ano. I tady totiž nemluvíme o reálném autě, ale o modelu. Nikoliv od výše uvedené značky, která představila Cybertruck, ale od značky Lego, která nevyrábí jenom klasické hračky, ale zaměřuje se také na edice, které mají co dočinění s automobilovým světem. Nejnovějším přírůstkem má být Lamborghini, které by mělo být dokonce nejsložitějším přírůstkem v historii daných edic.

O jaký model půjde?

To je na tom to nejzajímavější. Zatím došlo jenom k potvrzení informace o tom, že Lamborghini a Lego spolupracují a že dojde na vytvoření modelu tohoto vozu. Už však nebylo odhaleno, o jaký automobil se bude jednat. Podle několik spekulací by to však měl být s největší pravděpodobností model Lamborghini Sian FKP 37. Na to, zda je to pravda nebo nikoliv však nebudeme muset čekat dlouho. Set s tímto vozem má mít premiéru 1. června, tedy tematicky na den dětí.

Nejde o první počin

Vytvořit model populárního vozu není pro Lego nic výjimečného a v případě Lamborghini rozhodně nejde o první počin. V minulosti již tato společnost uvedla na trh celou řadu zajímavých aut, jako třeba Aston Martin DB5, Ford Mustang, Volkswagen T1, Bugatti Chiron, Porsche 911 a celou řadu dalších. Řada z nich skončila nejenom v rukách dětí, ale i na policích sběratelů. A podobně to jistě bude i s vydaným Lamborghini.

Foto: Tiskové materiály Lamborghini

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články