Online aukce vás potěší širokou nabídkou užitkových a nákladních vozů

online aukce
                   

Věděli jste, že v online aukci výhodně pořídíte nejen klasické osobní vozy, ale také další typy karosérií jako mnohoúčelové vozy, minibusy a pickupy? V článku představíme ty nejoblíbenější.

Online aukce představují moderní a snadnou cestu k pořízení ojetého vozu ve skvělém stavu. Přestože se většinou mluví o nákupech osobních aut, na aukčních portálech naleznete také vozy víceúčelové, minibusy a pickupy.

Obliba mnohoúčelových vozů stoupá

Mnohoúčelové vozy, neboli MPV, tvarem připomínají dodávku, ale jsou určené k přepravě osob. Někdy se setkáte také s označením minivan. MPV potěší zejména vícečetné rodiny, ale vlastně každého, kdo ocení dostatek prostoru. Populární jsou také mezi menšími podnikateli.

Mezi typické představitele patří Volkswagen Caddy, Sharan, Golf nebo Touran. Zájem je také o Škodu Roomster, Citroën Berlingo nebo Citroën C4 Grand Picasso. Bohatou nabídku MPV vozů z druhé ruky však naleznete i u luxusní značky BMW.

V aukci seženete i praktické minibusy

Sehnat na českém trhu ojetý minibus v dobrém stavu není snadné. Přesto je o tyto vozy zájem, a o to více vás potěší nabídka online aukčních portálů. Minibus ocení početnější rodiny, cestovní kanceláře, sportovní kluby, řemeslníci a mnoho dalších.

Mezi nejprodávanější vozy z druhé ruky patří Ford Transit, Fiat Ducato nebo Volkswagen Caravelle. Zajímavé modely naleznete také u značek Renault či Mercedes-Benz.

V nabídce naleznete také stylové pickupy

Pickup je skvělou volbou pro každého, kdo shání kompaktní a spolehlivý vůz k převážení nákladů. Pickupy navíc podrží v terénu a působí robustně a reprezentativně. Na aukčních portálech vás zaujmou zejména modely Dodge Ram, Ford Ranger či Isuzu D-Max.

V internetové aukci koupíte vozy z celé Evropy

O MPV, minibusy a pickupy je na trhu poměrně vysoký zájem, avšak sehnat tyto vozy z druhé ruky může být obtížné. Řešením je nákup v online aukcích, které se vyznačují tím, že stahují auta z celé Evropy. Mezi přední poskytovatele na trhu patří společnost Adesa.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná