ORANGE WEEKS u STILL – to je manipulační technika se slevou až 50 %

STILL i letos naděluje. Vybrané produkty a služby nabízí se slevou až 50 %. Akce již pomalu končí, ale spolupracovat se STILL se oplatí kdykoliv. Jde o silného partnera pro firmy všech velikostí a předního odborníka na elektrické vysokozdvižné vozíky.

                   

ORANGE WEEKS 2021 aneb pořiďte to levněji

Před vánočními svátky nenaděluje jen Mikuláš, ale i STILL. Firma sáhla na ceny oblíbené techniky, nízkozdvižných i vysokozdvižných vozíků, stejně tak jako na ceny některých služeb, a nabídla je se slevou až 50 %. Akce trvá do 17. 12. 2021 a objednat si cokoliv z této akce není žádný problém. Každý akční produkt či zvýhodněnou službu si lze totiž snadno dát do nákupního košíku online v e-shopu STILL. Co v nabídce ORANGE WEEKS 2021 nepřehlédnout?

Nízkozdvižné i vysokozdvižné vozíky s příjemnou slevou

Pro sklady všech velikostí i výrobní provozy se hodí nízkozdvižné vozíky STILL. Se slevou lze pořídit typy ECH 12, ECH 15 a ECH 16. Jsou to praktičtí pomocníci s různými vlastnostmi. Třeba STILL ECH 12 je extrémně obratný pomocník i do stísněných prostor, přičemž nabízí nosnost 1200 kg. Tento pomocník se hodí i pro menší podnikatele, kteří si svépomocí obsluhují svůj sklad. Zefektivní práci a odlehčí zádům zaměstnanců. V akční nabídce nechybí ani vysokozdvižné vozíky (VZV), konkrétně ECV 10 C, ECV 10 a EXV 12. Velice zajímavým zvýhodněným modelem je například ECV 10 s integrovanou nabíjecí stanicí. Díky ní se tento elektrický VZV velice snadno dobíjí. Jde navíc o vozík s perfektní manévrovatelností vhodný i do úzkého prostoru.

V rámci ORANGE WEEKS si však lze pořídit nejen manipulační techniku. Zlevněné jsou i služby

Zcela zdarma je v rámci akce konzultace projektu automatizace. Využijete ji při návrhu nového skladu, při jeho rekonstrukci, ale i při snaze zvýšit kapacitu skladu. Zajímavou akční nabídkou je 50% sleva na bezpečnostní vybavení vozíků či 20% sleva na revizi regálového systému. Znáte myčku manipulační techniky od STILL, ale stále jste ji nevyzkoušeli? Teď máte příležitost, protože i tato služba je se slevou 15 %. Je vynálezem české pobočky STILL a unikátně řeší nutnost pravidelného mytí manipulační techniky. Čistá technika je důležitá kvůli provozuschopnosti. Avšak z hlediska ochrany životního prostředí je voda po mytí manipulační techniky považována za nebezpečný odpad. Nyní už díky myčce od STILL nemusíte řešit, co s ním, a jak se vyhnout pokutám úřadů. Mobilní myčka přijede až za vámi, v sobě má integrovaný nejen vlastní zdroj vody a energie, ale i vlastní čističku odpadních vod.

STILL mění manipulační techniku na elektrickou s Li-Ion

Firma STILL je inovátorem v oblasti manipulační techniky. Své vozíky šperkuje skvělými funkcemi. Je jedno, jestli jdete kupovat nízkozdvižní vozík či retrakVe firmě vždy dbají na maximální bezpečnost svých vozíků, neustále je inovují a vylepšují. Nové elektrické vozíky sází na Li-Ion bateriové nabíjení. Skvělá technika je pak úzce propojena s vynikajícími službami, ať již jde o záruční a pozáruční servis, servisní poradenství, technické kontroly, dodávky originálních náhradních dílů nebo údržbu manipulační techniky.

Regálové systémy STILL

Elektrický vozík STILL však není jediným skvělým produktem firmy. Jako specialista na intralogistické systémy navrhuje rovněž uspořádání skladů a dodává též velice kvalitní regálové systémy. Spolu s automatizací a managementem flotil dovedou vytvořit individuální řešení pro každého zájemce o nový sklad. Ve STILL vám poradí s výběrem vhodných regálů, ať již plánujete skladovat palety, klecové palety, dlouhé materiály, nebo půjde o sklad se samostatnými boxy a položkami. Regálové systémy STILL jsou velice variabilní a skvěle svojí kvalitou doplňují ostatní produkty a služby firmy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí
adbz.cz
adbz.cz
Trvalo pár let, než mu „vyrostla první židle“. Geniální –⁠ přitom stačí k novému stromku přidělat formu a chvíli počkat