Postavte si model legendárního vozu Shelby GT-500, který byl inspirován Fordem Mustang!

                   

Nová kolekce od De Agostini – Shelby GT-500

Shelby GT-500 je kolekce, která vám umožní sestavit model legendárního automobilu Shelby GT-500 z roku 1967. Tento svalovec byl inspirován slavným Fordem Mustang. Je třeba zdůraznit, že kolekce je plně schválena společností Shelby.

Věrná replika tohoto úžasného automobilu může být Vaše!

Objednejte si kolekci v předprodeji na stránce http://bit.ly/deag-shelby-autozive pomocí kódu SHELBYPRO, a získejte dárek navíc – přívěsek na klíče s logem Shelby, který obdržíte ve 13. zásilce!

V polovině 60. let minulého století zahájil Carroll Shelby společně se společností Shelby American spolupráci s automobilkou Ford při vývoji špičkového modelu Shelby GT-500. Díky nejnovější kolekci nakladatelství De Agostini se můžete stát majiteli věrné repliky tohoto krásného vozu v působivém měřítku 1 : 8. Kolekce byla vytvořena na základě oficiální licence Shelby.

Kovová karoserie vysoké kvality, funkční světlomety a brzdová světla, otevíratelné dveře i okna, autentický zvuk motoru a klaksonu. Model bez problémů sestavíte, protože v každém dalším čísle naleznete podrobný návod k montáži krok za krokem.

Po sestavení získá automobil působivé rozměry:

  • Délka: 59 cm
  • Šířka: 23 cm
  • Výška: 17 cm

Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s nižší cenou než ve stáncích a čekají na ně další výjimečné dárky – 2 plakáty s legendárním vozem Shelby GT-500, pořadač na časopisy kolekce, elegantní notes s logem Shelby a hrnek s logem Shelby. Při platbě kreditní nebo platební kartou získáte podložku pod myš.

Nabídka PREMIUM zahrnuje další speciální dárky: tričko a kšiltovku s logem Shelby a elegantní výstavní podstavec na hotový model. 

Objednejte si kolekci v předprodeji na stránce http://bit.ly/deag-shelby-autozive pomocí kódu SHELBYPRO, a získejte dárek navíc – přívěsek na klíče s logem Shelby, který obdržíte ve 13. zásilce!

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články