Řidič za jízdy natočil Škodu Rapid, která táhne sama sebe na vozíku

                   

Vynalézavost je poháněna nouzí. Tuto frázi jste už určitě slyšeli a upřímně řečeno, svět přesně neví, kdo ji řekl jako první. Je to velmi upřímný způsob, jak lidem v zásadě říkat, aby řešili své vlastní zapeklité problémy, a zdá se, že toto video ukazuje právě to. Je to také připomínka toho, že někdy mohou být řešení problémů opravdu bizarní.

Než se ponoříme do nějakého komentáře, můžeme v tomto krátkém 11sekundovém klipu chvíli věnovat smíchu? To je vážné, nefiltrované, nekontrolované jásání, a to nejen od jedné osoby. Video údajně pochází z Ruska, natočeno bylo 3. ledna a jako takové předpokládáme, že slova, která slyšíme na začátku, jsou rusky. Jedná se však o jeden z mála případů, kdy mimořádná situace přesahuje všechny jazykové bariéry. K ocenění výkonu hlavního protagonisty čísla, kterého jsme zde byli svědky, nejsou nutná žádná slova.

V tomto však spočívá důležitá otázka. Jaké byly okolnosti, které si vyžádaly tento vynález? Vidíme něco, co vypadá jako docela typický přívěs s jednou nápravou, který se často používá k tažení vozidel, když není k dispozici odtah. Dotyčný vůz je Škoda, která rozhodně zažila lepší dny, se značným poškozením viditelným kolem levých zadních dveří a bočního panelu. Vypadá to také, že chybí přední oplechování, ačkoli extrémně zvednutá zadní část v přední části vše trochu zakrývá.

iZdroj fotografie: Škoda

Zjevnou odpovědí by bylo, že jedno nebo obě zadní kola na této Škodě byla zablokována, přičemž levá zadní část je pravděpodobným viníkem, protože v této oblasti je vidět rozsáhlé poškození karoserie. Zde ale začíná zápletka – co kdyby byl tento vůz z nějakého důvodu odtažen, jen aby se jeho majitel na poslední chvíli nepokusil opět volant? To zní šíleně, ale viděli jsme spoustu zoufalých lidí, kteří se snažili zápasit s vozidly z odtahovky. Ale samotné video je  šílené bez ohledu na to, k jakému závěru dospějeme. Pokud někdo udělal takovou věc plánovaně, je to ještě šílenější.

Pokud to naznačuje, v jakém duchu se bude odehrávat rok 2021, máme se na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?