Řidič za jízdy natočil Škodu Rapid, která táhne sama sebe na vozíku

                   

Vynalézavost je poháněna nouzí. Tuto frázi jste už určitě slyšeli a upřímně řečeno, svět přesně neví, kdo ji řekl jako první. Je to velmi upřímný způsob, jak lidem v zásadě říkat, aby řešili své vlastní zapeklité problémy, a zdá se, že toto video ukazuje právě to. Je to také připomínka toho, že někdy mohou být řešení problémů opravdu bizarní.

Než se ponoříme do nějakého komentáře, můžeme v tomto krátkém 11sekundovém klipu chvíli věnovat smíchu? To je vážné, nefiltrované, nekontrolované jásání, a to nejen od jedné osoby. Video údajně pochází z Ruska, natočeno bylo 3. ledna a jako takové předpokládáme, že slova, která slyšíme na začátku, jsou rusky. Jedná se však o jeden z mála případů, kdy mimořádná situace přesahuje všechny jazykové bariéry. K ocenění výkonu hlavního protagonisty čísla, kterého jsme zde byli svědky, nejsou nutná žádná slova.

V tomto však spočívá důležitá otázka. Jaké byly okolnosti, které si vyžádaly tento vynález? Vidíme něco, co vypadá jako docela typický přívěs s jednou nápravou, který se často používá k tažení vozidel, když není k dispozici odtah. Dotyčný vůz je Škoda, která rozhodně zažila lepší dny, se značným poškozením viditelným kolem levých zadních dveří a bočního panelu. Vypadá to také, že chybí přední oplechování, ačkoli extrémně zvednutá zadní část v přední části vše trochu zakrývá.

iZdroj fotografie: Škoda

Zjevnou odpovědí by bylo, že jedno nebo obě zadní kola na této Škodě byla zablokována, přičemž levá zadní část je pravděpodobným viníkem, protože v této oblasti je vidět rozsáhlé poškození karoserie. Zde ale začíná zápletka – co kdyby byl tento vůz z nějakého důvodu odtažen, jen aby se jeho majitel na poslední chvíli nepokusil opět volant? To zní šíleně, ale viděli jsme spoustu zoufalých lidí, kteří se snažili zápasit s vozidly z odtahovky. Ale samotné video je  šílené bez ohledu na to, k jakému závěru dospějeme. Pokud někdo udělal takovou věc plánovaně, je to ještě šílenější.

Pokud to naznačuje, v jakém duchu se bude odehrávat rok 2021, máme se na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články