Řidič za jízdy natočil Škodu Rapid, která táhne sama sebe na vozíku | AutoŽivě

Řidič za jízdy natočil Škodu Rapid, která táhne sama sebe na vozíku

Vynalézavost je poháněna nouzí. Tuto frázi jste už určitě slyšeli a upřímně řečeno, svět přesně neví, kdo ji řekl jako první. Je to velmi upřímný způsob, jak lidem v zásadě říkat, aby řešili své vlastní zapeklité problémy, a zdá se, že toto video ukazuje právě to. Je to také připomínka toho, že někdy mohou být řešení problémů opravdu bizarní.

Než se ponoříme do nějakého komentáře, můžeme v tomto krátkém 11sekundovém klipu chvíli věnovat smíchu? To je vážné, nefiltrované, nekontrolované jásání, a to nejen od jedné osoby. Video údajně pochází z Ruska, natočeno bylo 3. ledna a jako takové předpokládáme, že slova, která slyšíme na začátku, jsou rusky. Jedná se však o jeden z mála případů, kdy mimořádná situace přesahuje všechny jazykové bariéry. K ocenění výkonu hlavního protagonisty čísla, kterého jsme zde byli svědky, nejsou nutná žádná slova.

V tomto však spočívá důležitá otázka. Jaké byly okolnosti, které si vyžádaly tento vynález? Vidíme něco, co vypadá jako docela typický přívěs s jednou nápravou, který se často používá k tažení vozidel, když není k dispozici odtah. Dotyčný vůz je Škoda, která rozhodně zažila lepší dny, se značným poškozením viditelným kolem levých zadních dveří a bočního panelu. Vypadá to také, že chybí přední oplechování, ačkoli extrémně zvednutá zadní část v přední části vše trochu zakrývá.

Zdroj fotografie: Škoda

Zjevnou odpovědí by bylo, že jedno nebo obě zadní kola na této Škodě byla zablokována, přičemž levá zadní část je pravděpodobným viníkem, protože v této oblasti je vidět rozsáhlé poškození karoserie. Zde ale začíná zápletka – co kdyby byl tento vůz z nějakého důvodu odtažen, jen aby se jeho majitel na poslední chvíli nepokusil opět volant? To zní šíleně, ale viděli jsme spoustu zoufalých lidí, kteří se snažili zápasit s vozidly z odtahovky. Ale samotné video je  šílené bez ohledu na to, k jakému závěru dospějeme. Pokud někdo udělal takovou věc plánovaně, je to ještě šílenější.

Pokud to naznačuje, v jakém duchu se bude odehrávat rok 2021, máme se na co těšit.

79 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 487 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Bývalý ruský kapitán ukradl lodní šrouby svého torpédoborce
Události247.cz
Svět nemá dost lipidů na výrobu vakcín
VědaŽivě.cz
Prodloužit životnost baterie telefonu není složité. Rozhodující je způsob nabíjení
adbz.cz
Neobvyklé zalévání orchidejí zajistí, aby vždy krásně kvetly a měly násobně více pupenů