Nejstrašidelnější cesty světa? Nahání hrůzu a lidé se po nich bojí jezdit

O strašidelných cestách různě na světě kolují historky snad od nepaměti. Někteří lidé jim věří, jiní ne. Lidé, kteří považují příběhy za skutečné, mají sami za sebou podivné zkušenosti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hřbitovy, opuštěné budovy, doma, ve kterých se zabíjelo – mezi ně patří i silnice, na kterých straší. Pojďme se podívat na ty nejstrašidelnější z nich. Jsou to místa, na kterých řidič zažili podivné incidenty, které jsou neuvěřitelné. Někteří nadšenci dokonce takové cesty vyhledávají, aby se na vlastní kůži přesvědčili, jestli tu opravdu straší. Takových silnic je velmi mnoho, většina lidí o nich ale nemluví.

Křivka mrtvého muže a „prezidentská“ Clinton Road

Tato silnici se nachází v Ohiu a je nechvalně známá svým dlouhým seznamem obětí. Jízda po této cestě se může stát posledním zážitkem řidiče. Říká se, že tuto strašidelnou silnici nikdo neprojede celou bez úhony. Pokud se někdy touto cestu vydáte, nikdy nezastavujte. Křivka mrtvého muže je křižovatka patří mezi nejnebezpečnější v celém okolí. Byla postavena v roce 1831 a například v roce 1969 zde došlo k nehodě, při které přišlo o život pět mladistvých lidí, do jejichž auta narazila antilopa.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mezi další cesty s temnou historii a strašidelnou cestou patří Clinton Road v New Jersey. Na světě koluje spoustu historek právě o této silnici. Místo není jen strašidelné, ale tak nebezpečné. Podle mnohých se na silnici zjevuje duch malého chlapce, který se měl poblíž utopit. Cesta je to dlouhá a pustá, proto vaše fantazie bude pracovat na plné obrátky. S touto silnicí je spojeno i několik dalších strašidelných historek.

Nebezpečné cesty najdete i ve Skotsku a Pensylvánii

V Pensylvánii najdete cestu Shades of Death Road. Tohle místo má děsivé pozadí. Bylo zde zavražděno několik lidí a jejich duchové se podle některých potloukají po okolí. Neustále se tam duchové mrtvých objevují, a odtud pochází název cesty. Zemřít tu měl také muž, jehož ubila vlastní manželka. Další na seznamu je skotská A75 Kinmount Straight, která má četné záznamy o duších a vlkodlacích.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Oblastí otřáslo několik děsivých incidentů a cesta patří mezi nejbezpečnější silnice, po které mohou jet automobily. Jeden z příběhů říká, že tu řidič kamionu srazil pár mladých lidí, ale nikdy se nenašly jejich stopy. Spousta lidí tu vidí nejen duchy lidí, ale také zvířata, která by se v oblasti vyskytovat neměla. Tato silnice patří do dlouhého úseku A75, jehož součástí jsou pouze dvě čerpací stanice.

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články