Tesla v bulharském stylu. Její interiér vás vezme do 80. let

                   

Tesla Model 3 je doslova futuristické auto, které má po usednutí navodit pocit, že sedíte v něčem z budoucnosti. Jak by také ne, když zde nenajdete žádná zbytečná tlačítka či přístrojovou desku, ale v podstatě jenom středový dotykový displej. Moderně vypadá i samotný interiér auta. Tedy pokud ho nedostane do ruky bulharský specialista Viner.

Vraťte se do osmdesátých let

Milujete retro? Pokud ano, musí vás tato jeho úprava dostat do kolen. Zatímco řada konkurenčních tunerů se při úpravách vozů snaží o různé nadčasové prvky a materiály, Viner na to jde přesně opačně. A co na tom, že je v jeho dílně právě futuristická Tesla Model 3. I ta si zaslouží změnu, která navodí pocit, že sedíte v autě z osmdesátých let. V interiéru totiž vzniklo dokonalé retro, které starší generace jistě zná ze svých prvních automobilů.

i

Barvy, které upoutají

Komu by přišla klasická Tesla Model 3 až příliš strohá, může se nechat inspirovat bulharským retro interiérem. Už samotné barvy jasně ukazují, že se vrací do populárních osmdesátých let. Kombinace oranžového odstínu se zelenou, která je navíc doplněna klasickými vzory je kombinací, kterou dnes už jenom tak neuvidíme. A je jedno, zda zůstáváme v segmentu aut, nebo třeba nábytku. Doby, kdy bylo něco takového populární je dávno pryč.

Retro i kvalita

Při pohledu do vozu na vás jasně dýchnou doby minulý. Pokud však usednete a začnete jednotlivé prvky zkoumat, zaujme vás to, že použité materiály jsou dost možná kvalitnější než ty, které má Tesla model 3 v základu. Tento retro interiér používá kvalitního čalounění, které je kombinováno s koženými prvky, kterými jsou doplněna právě samotná sedadla. Opomíjet nelze ani na úpravu čalounění celého interiéru, včetně clon proti slunci, nebo dalších drobností. A pokud se vám úprava skutečně zalíbila, položte si otázku. Líbí se vám jen na obrázku, nebo byste v takové Tesle skutečně chtěli jezdit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články