Tuneři z Česka na Nürburgringu obtěžují ostatní černým čmoudem (VIDEO)

                   

Video začíná zhoršenou kvalitou, když jako první ukáže na „Ringu“ Ram s naftovým motorem a českou poznávací značkou. Není absolutně nic špatného na tom, že na Nürburgring vezmete americký pick-up, ale foukat na ostatní vozidla černé saze je ukázka neuvěřitelného buranství a hulvátství.

Mohlo by vás zajímat: Holky jely 2000 km dlouhou cestu přes poušť, jak to zvládly?

Zbývající stroje vypadají, že s nimi jejich posádky užívají spoustu legrace. Mezi zvláštnostmi je bizarní vůz Volkswagen Passat, který jeho majitel vystrojil tak, aby vypadal jako loď. Na střeše je dokonce čapí hnízdo s vycpaným papouškem, který kormidelníkovi hlásí správný kurz.

Na Nordschleife spatříte ve videu také několik Land Roverů Defender. Asi by se cítily lépe někde na safari, ale řidiči nemají žádný problém kroutit svá SUV ani na této trati.

V podobném duchu se na trati objeví i starý old-schoolový Jeep. Nemá žádné dveře, střechu, dokonce ani ochranný rám, takže posádka se musí cítit trochu v ohrožení. Žena na sedadle spolujezdce se drží vršku čelního skla, což jí asi dodává pocit trochu větší bezpečnosti.

Mohlo by vás zajímat: Pět tipů na kvalitní a zábavné silnice, kde se můžete v ČR projet

Nürburgring je také oblíbeným místem motocyklistů. Vidět motorku s postranním vozíkem nejspíš není nic divného, ale pravděpodobně nebývá moc časté, aby jezdec zvedal v zatáčkách svého spolucestujícího do vzduchu. To nevypadá jako moc pohodlná jízda.

Je tu také skupinka lidí, která přišla na dokonalý způsob, jak vzít na okruh co nejvíc kamarádů. Jedou v limuzíně Lincoln Towncar a filmují si jízdu ze střešního okna. Řidič si to evidentně také užívá.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články