Vybrali jsme solidní SUV do 150 tisíc. Najít lze i dobrou kvalitu

                   

Vozy SUV jsou poslední roky velmi populární. A to nejenom v případě, kdy mluvíme o segmentu nových vozů, ale také v případě, kdy máme v plánu pořídit ojetinu. Pokud jste v této situaci, kdy si chcete pořídit ojeté SUV, a máte na něj částku kolem 150 000 Kč, máme pro vás několik tipů, které by vám mohly vyhovovat.

Koupit můžete i Mercedes

Pokud si říkáte, že v této cenové hladině se budete muset držet jenom v segmentu obecně levnějších aut, není to až tak úplně pravda. Klidně je možné pomýšlet na něco přece jenom trochu prémiovějšího. Máme na mysli třeba Mercedes třídy G. Když se budete poohlížet po první, popřípadě druhé generaci, vaše finanční prostředky vám mohou postačovat.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Co takový Cadillac?

V kategorii celkem specifických a výjimečných SUV ještě zůstaneme a podíváme se třeba na vůz Cadillac Escalade. Nutno říci, že pokud toto auto něčím zaujme, tak je to rozhodně motor. Pokud se vám nelíbí to, co se dnes dává pod kapotu, toto SUV vám musí plně vyhovovat. První generace má pod kapotou motor o objemu 5,7 litrů. Ta druhá dokonce motor šestilitrový. Konečně něco pořádného.

Vyhovovat může i Chevrolet

Dalším vozem, na který se podíváme, je poměrně známý Chevrolet Tahoe. My se samozřejmě vzhledem k našemu limitu nemůžeme zaměřovat na současnou generaci, ale musíme sáhnout po něčem starším. Na co by měl náš cenový limit plně dostačovat, to jsou vozy kolem roku výroby 2006. Následně už bude rozhodovat hlavně technický stav, nájezd, ale i výbava.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Zaměřte se na Nissan

Určitě by ve vašem hledáčku měl být i Nissan Patrol. Vůz, který si lze s vaším cenovým limitem také koupit. A to model z roku 2010. Jeho ceny se kolem limitu 150 tisíc zhruba pohybují. Připomeňme, že tento modelový rok je už pátou generací tohoto vozu.

Na závěr Mitsubishi

Posledním naším tipem na zajímavé SUV s cenovým limitem 150 tisíc může být Mitsubishi Pajero. Nutno říci, že nabídka na trhu ojetin však není zase až tak rozmanitá. Cenově se sice vejdete, ale otázkou je, kolik možností bude v tomto případě k dispozici.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články