Speciální akce Škody: Nová Octavia se spoustou výbavy může být vaše jen za 50 000 Kč. Ano, čtete správně

Škoda Auto připravila mimořádnou akci speciálně pro české zájemce: od 1. 2. je v prodeji Octavia Fresh za 649 000 Kč, s mimořádnou výbavou navíc. Ale jen do března – pospěšte si.

i Zdroj fotografie: Škoda Auto
i Zdroj fotografie: Škoda Auto
i Zdroj fotografie: Škoda Auto
i Zdroj fotografie: Škoda Auto
i Zdroj fotografie: Uživatel M 93 / Creative Commons / CC BY-SA
i Zdroj fotografie: Škoda
i Zdroj fotografie: Škoda
i Zdroj fotografie: Pixabay
i Zdroj fotografie: Škoda
i Zdroj fotografie: Škoda
i Zdroj fotografie: Škoda
i Zdroj fotografie: Škoda
Dalších 9 fotografií
Dalších 9 fotografií
                   

Tisková zpráva Škody Auto hovoří poměrně jasně: Všichni autorizovaní prodejci vozů Škoda v České republice zahájili 1. února 2024 prodej akčního modelu Octavia Fresh. Tuzemští zájemci tak dostávají unikátní příležitost zakoupit skvěle vybavený automobil za velmi zajímavé ceny od 649 900 Kč včetně DPH. Časově omezená akční nabídka potrvá maximálně do 31. března a zahrnuje všechny dostupné pohonné jednotky v obou karosářských verzích. Pojďme se na to podívat společně.

Za sníženou cenu mimořádný balík výbavy navíc

Takto krátkou speciální akci jsme tu možná ještě neměli. Platí totiž jen od 1. února do 31. března, zájemci o mimořádně zlevněnou Octavii mají tedy přesně dva měsíce na to, aby využili nabídky a zavítali do showroomu Škody, případně si vůz objednali online. Z vyjádření mladoboleslavské automobilky vyplývá, že tato nabídka se omezí pouze na domácí trh a nebude se tedy nabízet nikde jinde. V čem je natolik výjimečná?

Příběh legendy: Proč se Octavia stala nejúspěšnějším modelem v 122leté historii Škody. A kde se to zadrhlo

Speciální akční model Škoda Octavia Fresh vychází ze specifikace Ambition, jejíž výbavu rozšiřuje o řadu dalších položek. Jedná se o parkovací senzory vpředu i vzadu, zadní parkovací kameru, přední mlhové světlomety, Top LED zadní světla, volbu jízdního režimu, vyhřívání předních sedadel, vyhřívání volantu, Sunset, bezklíčový přístup KESSY, virtuální pedál, 10palcový infotainment Bolero, bezdrátový SmartLink, odjištění zadních opěradel ze zavazadlového prostoru a 17palcová kola z lehké slitiny Mensa Aero.

Základní Fresh je za 649 tisíc, kombi je o 40 tisíc dražší

Ceníková cena výbavy navíc představuje částku 88 900 Kč, zákazníci modelu Fresh za ni však zaplatí jen 20 000 Kč (resp. 30 000 Kč u plug-in hybridní verze iV). Škoda Octavia Fresh tak startuje na doporučené prodejní ceně od 649 900 Kč včetně DPH se základní motorizací 1,0 TSI 81 kW ve spojení s manuální převodovkou, cenovka oblíbené karosářské verze Combi začíná vždy o 40 000 Kč výše. To popravdě nezní jako špatná nabídka, s ohledem na běžné ceny čtvrté generace Octavie.

iZdroj fotografie: Škoda

Navíc zůstává možnost vybírat napříč všemi konfigurovatelnými variantami. Znamená to, že Octavia Fresh je dostupná jako liftback i combi v kompletní škále deseti zážehových, vznětových nebo plug-in hybridních motorizací. Nad rámec standardní výbavy lze přikoupit paket Fresh plus, který obsahuje vyhřívané čelní sklo, Matrix-LED přední světlomety, ambientní LED osvětlení a sadu bezpečnostních asistentů asistované jízdy 1.5+. Zvýhodněná cena tohoto paketu činí necelých 50 000 Kč.

Nabídka platí jen do 31. 3., včetně speciálního financování

Akční model Fresh představuje poslední příležitost, jak získat aktuální provedení modelu Octavia za zvýhodněných podmínek. Atraktivní cenu ještě zvýrazňuje chytré financování, které umožní flexibilní přizpůsobení splátkového kalendáře. Zákazník si prostřednictvím volby akontace, délky smlouvy a poslední navýšené splátky určí ideální měsíční platbu dle svých aktuálních možností. Což je sice možné i u jiných splátkových společností, ale budeme Škodě věřit, že udělala maximum pro spokojenost svých klientů. Domácích klientů.

Jak vidíte vstřícný krok ze strany Škody Auto vůči českým zákazníkům? Dejte nám váš názor vědět do diskuse pod článkem, děkujeme!

Galerie

Dalších 9 fotografií
Dalších 9 fotografií

Brali byste akční Octavii za 649 tisíc?

Zdroj: Škoda Auto
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články