Auto si nekupujte, zkuste raději dlouhodobý pronájem auta

                   

Vlastnictví automobilu se stalo nemoderním. Všichni, kteří se nechtějí stát otroky svého automobilu, se vzdávají jeho vlastnictví. To však neznamená, že bychom přestali jezdit automobily. Pouze si je pořizujeme formou dlouhodobého pronájmu.

Koupit si nové auto není příliš výhodné. Hodnota automobilu rychle klesá. Markantně především první dva roky po jeho zakoupení. Často i kvůli této skutečnosti kupujeme ojetiny a český vozový park tak patří k nejstarším v Evropě. Průměrné stáří automobilu je 15 let. Dokonce i naši slovenští sousedé jezdí novějšími automobily. Je z toho nějaké východisko? Ano. Auto nemusíme vlastnit, ale pouze si jej dlouhodobě pronajmout. A klidně ještě v ten samý den, kdy se pro pronájem rozhodnete.

Dlouhodobý pronájem aut nabízí autopůjčovna Taggart

Hledáte-li pronájem auta Praha, určitě se zaměřte na nabídku Taggart. Firma nabízí nejen tradiční krátkodobé pronájmy, ale i dlouhodobé pronájmy automobilů, a to za zcela bezkonkurenční ceny. Tato autopůjčovna Praha vám k dlouhodobému pronájmu nabídne vždy kvalitní automobily. Jsou nové, nebo maximálně rok staré. Firma garantuje nejnižší cenu pronájmu. Pokud najdete stejný automobil k pronájmu u konkurence za nižší cenu, Taggart vám ji nabídne rovněž.

I roční vozy jsou vždy s nízkým počtem najetých kilometrů. Průměrný věk dlouhodobě pronajímaných vozů je 9 měsíců a mají 18 000 najetých kilometrů. Jsou vždy ve výborném technickém stavu.

Automobil bez starostí

Výhoda dlouhodobého pronájmu automobilu není jen ta, že za automobil nemusíte utratit velkou sumu, nebo že jezdíte novým či zánovním autem. Máte rovněž automobil bez starostí, protože se o vše starají v autopůjčovně Taggart. Automobil máte pojištěný v ČR i v zahraničí (součástí ceny pronájmu je i cena pojištění, takže již neplatíte nic navíc). Firma se stará též o údržbu a servis.

Pronájem vás dlouhodobě smluvně neuváže, jak je tomu u operativního leasingu. Když už auto nechcete či nepotřebujete, nevadí. Klidně si jej půjčte třeba jenom na měsíc. Auto vám je přistaveno zcela zdarma. Stejně tak si je Taggart na smluveném místě vyzvedne.

A poslední neopomenutelná výhoda? Nemáte šanci získat půjčku na nákup auta či leasingovou smlouvu, protože jste vedeni v registrech? U Taggart to nikomu nevadí a automobil si máte možnost bez problémů pronajmout. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články